اصیلترین راه برای رسیدن به خداوند امامت است

موضوع: اصیلترین راه برای رسیدن به خدا امامت است
استاد: حضرت آیت الله ضیاء آبادی

قرآن مردم را به بهترین راه هدایت می کند و یکی از مهمترین مطلب هدایت قرآن مربوط به امامت می باشد که اصیلترین راه نیز برای رسیدن به خداوند امامت می‏باشد؛ امروزه ما در شرایط خاصی قرار گرفته ایم که از طریق دشمنان خصوصا وهابیت مورد هجمه هستیم و وهابیت از طرف دشمنان اسلام اجیرشده اند تا وحدت شیعه و سنی را نیز بهم بزنند و تفرقه ایجاد کنند.

تخریب شیعه به وسیله وهابیت

متاسفانه امروزه جوانان ما در مورد مذهب زیاد کار نکرده اند، اما وهابیت در این مورد زیاد کار کرده و به شیعه تهمت زده است و به مطالب خود حتی آب و رنگ قرآنی نیز داده است، ولی در کل تمام حرفهایشان دروغ است در دعوا که نقل و نبات تقسیم نمی کنند ؛آنها دنبال تخریب شیعه هستند دشمن تخریب میکند و امروز شما نیز پایه های مذهبتان را محکم نکرده اید، این دو مطلب مهم باید همواره مورد نظرتان باشد و خیلی مهم است.

باید در مورد مذهبتان بشنوید مطالعه کنید اطلاعاتتان را بالا ببرید، علما و گذشتگان همه چیز را گفته اند پس تا می تواند مذهبتان شیعه را محکم کنید، محکمتر از مذهب ما مذهبی نیست .

این قرآن ما را هدایت میکند و راه را نشان می دهد، اما فقط خواندن و حفظ کردن نیست باید تدبر کنید، قرائت تنها هدف نیست حفظ کردن تنها هدف نیست تفسیر کردن هدف نیست باید تدبر کنید و آن را با زندگی تطبیق نمایید.

اهل‏بیت(ع) اهلیت واقعی قرآنند

قرآن اجمال و ابهام دارد و همه چیز ظاهرا گفته نشده است خیلی از ظواهر آیات را ما نمیفهمیم ابهام داریم و بیان آیات قرآن اهلی دارد و همه کس نمیتواند به آن محرم شود آن کس که اهل قرآن است که مطهر مطلق می باشد و آن اهل بیت (ع) عترت هستند پس باید کنار قرآن اهل بیت (ع) باشد آنا تفسیر کنند بنابراین قرآن ما را به خانه اهل بیت (ع) می برد و باید هر دو کنار هم باشند تا هدایت شویم.

شرایط مومن واقعی

برای مومن بودن سه شرط است توبه، ایمان و عمل صالح. و تنها توبه و ایمان آوردن و عمل صالح کافی نیست و بالاتر از این راهها عترت است. اگر بنده ایی شبانه روز در کنار مکه عبادت کند و بی ولایت بمیرد در جهنم است خدا دربی معین کرده است درب علی و آل علی(ع) و درهای مختلفی نیز هست درب شافعی درب حنبلی و 73 فرقه مختلف در اسلام ایجاد شده است اما خدا گفته فقط از یک درب وارد شوید و آن در علی و آل علی است.

بیشتر مذهبتان را مطالعه کنید مذهب شیعه حق است ظاهر را نبینید به ظواهر نچسبید امام را بشناسید و عمل کنید .

حب مال قلب انسان را نجس میکند و انفاق قلب را پاک میکند انفاق درد دارد اما شفا در همین انفاق است باعث رشد میشود انفاق کنید و مردم را به انفاق ترغیب کنید تا پاک شوید و رشد نمایید.

دیدگاه ها

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
لطفا کد تصویری زیر را وارد نمایید (استفاده از این کد برای جلوگیری از ورود اسپم ها می باشد)
3 + 0 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .