توبه از خودارضايي

در سايت خوندم خودارضايي يکي از گناهان کبيره است و خدا عذاب دردناکي براش ديده. آیا با توبه کردن و ترک اين عادت مي توان از عذاب الهي در امان باشيم؟

حقيقت توبه، پشيماني از گناه گذشته و عزم و تصميم برعدم ارتكاب آن در آينده است.
اگر اين حالت براي كسي پيش آمد، اين نشانه توبه واقعي است و پذيرفته شدن توبه واقعي حتمي مي باشد. ليكن خيلي مهم است كه انسان استغفار و طلب بخشش از خداوند نيز بكند.
در مورد توبه از خودارضايي گفتني است: توبه از خودارضايي چيزي جز پشيمان شدن و ترك گناه و استغفار نيست، بنابراين از اين جهت نگراني خاصي وجود ندارد.
در هر صورت اگر توبه کرده ايد و مسير خود را تغيير دهيد و ديگر مرتکب اين عمل نشويد خداوند وعده مغفرت داده و ترديدي وجود ندارد که توبه شما پذيرفته مي شود. گفتني است هر گناهي قابل توبه است و خداوند خود فرموده است : ان الله يغفر الذنوب جميعا ; خداوند همه گناهان را مي آمرزد و بلكه فرموده ان الله يحب التوابين و يحب المتطهرين. خداوند توبه و تطهير كنندگان را دوست دارد.
در برخى موارد مانند غيبت و تهمت طلب رضايت از غيبت شونده نيز در صورت امكان لازم است، ولى در مورد گناهانى همچون زنا و...، پشيمانى واقعي، تصميم بر عدم تكرار و طلب مغفرت از خداوند براى توبه كافى است.
شرايط پذيرش توبه:
ابو حامد غزالى در كتاب احياء چنين مى‏گويد : اگر معنى قبول را فهميده باشى شك نخواهى داشت كه هر توبه صحيحى پذيرفته و مقبول است. كسانى كه به نور بصيرت مى‏بينند، و از انوار قرآن مدد مى‏گيرند، مى‏دانند كه هر قلب سليمى مقبول خدا و در آخرت در جوار او بهره‏مند از نعمت اوست، و آمادگى دارد كه با چشم خود به وجه اللّه بنگرد. و مى‏دانند كه قلب در اصل، سليم آفريده شده است زيرا هر نوزادى با فطرت خدا پرستى آفريده مى‏شود امّا آن سلامت توسط كدورتى كه گرد و غبار گناهان بر آن ايجاد مى‏كنند از دست مى‏رود . و مى‏دانند كه آتش ندامت اين كدورت و غبار را از بين مى‏برد و نور حسنه ظلمت سيئة را از بين مي برد .
ظلمت معاصى طاقت مقابله با نور حسنات را ندارد، همچنان كه ظلمت شب در مقابل نور روز، و همچنانكه كدورت چرك در مقابل سفيدى صابون .
همانطور كه اگر انسان با لباسى كه در تن دارد دست به كارهاى پست بزند لباسش كثيف مى‏شود، و چون آن را با آب گرم و صابون بشويد پاكيزه مى‏شود، بكار بردن قلب در شهوات، آن را كثيف مى‏كند و چون آن را با آب اشك و آتش ندامت بشويد پاكيزه و طاهر خواهد شد، و هر قلبى پاكيزه و طاهر شد مقبول است، مگر آن كه چرك، چنان در طول زمان متراكم شود كه در متن لباس نفوذ كند. كه در اين صورت صابون قادر به دفع و ازاله آن نيست. گناهان نيز اين چنينند كه چون بر قلب متراكم شوند، و لايه‏اى از پليدى تشكيل دهند، ديگر راه بازگشت و توبه وجود ندارد .
گاهى انسان با زبان مى‏گويد توبه كردم ولى به لباسشويى مى‏ماند كه با زبان بگويد لباس را شستم و وارد عمل نشود، همانطور كه اين كلام لباس را تميز نمى‏كند و نمى‏تواند صفت موجود در آن را عوض كند، مگر ضد آن صفت را در آن ايجاد نمايد، آن كلام هم باعث سفيدى قلب نمى‏شود.
قرآن مجيد مى‏فرمايد: «و هُو الّذِى يقْبل التّوبه عن عِبادِه» او كسي است كه توبه را از بندگان خود مي پذيرد.(42: 25).
و مى‏فرمايد: «غافِرِ الذّنْبِ وَ قابِلِ التَّوبِ» خداي متعال بخشنده گناهان و توبه پذير است(40: 3).
امام باقر عليه السلام به محمد بن مسلم چنين مى‏فرمايد: وقتى كه مؤمن توبه مى‏كند، گناهان قبل از توبه‏اش بخشيده مى‏شود، پس او بايد براى بعد از توبه عمل كند. ولى آگاه باشيد بخدا قسم اين مزيت فقط براى اهل ايمان است .
راوى مى‏گويد: عرض كردم اگر بعد از توبه و استغفار گناه كرد و آنگاه دوباره توبه نمود چه؟ فرمود: آيا گمان مى‏كنى اگر بنده مؤمن از گناه خود پشيمان شود و استغفار و توبه كند خدا توبه‏اش را نمى‏پذيرد؟ عرض كردم: او چندين بار اين كار را كرده، گناه مى‏كند سپس توبه و استغفار مى‏نمايد .
فرمود: هر گاه بنده با توبه و استغفار برگردد خدا با مغفرت و بخشش بر مى‏گردد، خدا بخشنده و مهربان است، توبه را مى‏پذيرد، و سيئات را مى‏بخشد .
امام صادق عليه السلام فرمود: گاهى انسان گناهى مى‏كند و خدا به خاطر آن گناه او را به بهشت مى‏برد .
عرض شد: آيا خدا به خاطر گناه او را به بهشت مى‏برد؟
بله او گناهى مى‏كند ولى هميشه از آن گناه بيمناك، و بر نفس خود غضبناك است، خدا هم او را مى‏بخشد و داخل بهشت مى‏كند . البته بايد دانست توبه براى كسانى نيست كه تمام عمر بدى مى‏كنند تا زمانى كه يكى از آنها را مرگ فرا مى‏گيرد، در آن حال مى‏گويد: الان توبه كردم (نساء، آيه 18).

برای مطالعه بیشتر ر.ک منابع داخلی پرسمان:
http://www.moshavereh.porsemani.ir/term30
http://porseman.org/showarticle.aspx?id=259
http://porseman.org/showarticle.aspx?id=62

براي مطالعه بيشتر ر.ک منابع اخلاقي:
-گناه شناسي/ محسن قرائتي.
-گناهان كبيره/ شهيد دستغيب.
- شهيد دستغيب، قيامت و قرآن (تفسير سوره طور).
- مقالات, استاد محمد شجاعي.
- ترجمه جامع السعادات، مرحوم نراقي.
- ترجمه الاخلاق، مرحوم شبر.
- نقطه هاي آغاز در اخلاق، مهدوي کني.

دیدگاه ها

منم به نوبه خودم خواستم با این جمع همراه بشم ... نظراتو خوندم و خیلی ناراحت شدم .. از خودم و خدا دیگه خجالت میکشم ... سخته .. خیلی سخته که بتونی افسار نفستو بگیری و خودت رو نجات بدی باور کنید سخته ...اون لحظه ها ، یاد خدا دیگه توی ذهنت نیست ... دیگه خدا رو به یاد نمیاری ... خدایا ، من بیچاره مگه کی هستم که دارم اینطور معصیت و گناه میکنم ..من تازه متوجه خیلی چیزا شدم .... وقتی توی یه سایتی میخوندم که خدا به این دسته از افراد که این گناه وحشتناک رو میکردن نیگا هم نمیکنه واقعا جا خوردم ..... خیلی عذاب وجدان دارم و از دست خودم ناراحت و عصبی ام ... با خوندن متن سایت آروم شدم ... خدایا ، همه ما رو ببخش
ماه رمضانه ... من خیلی شرمنده ام ...ولی خوشحالم که به گناهم پی بردم .... خدایا
من ذلیلتم ... به حق پنج تن منو ببخش

خدایا من بنده حقیرت راببخش دیگه قول میدهم که این کار خراب راانجام ندهم

خدایا دیگه نمیخوام کمکم کن من ترک کنم دیگه تموم شد امروز23 خرداد شب اول قدر دیگه تمومه ببخشید .خدا جانم فدایت زود منو بیار پیش خودت

من‌در ۲۲ خردا این عادت زشت رو ترک و توبه کردم

خدایا ببخش من غلط کردم نباید اینکارو بکنم
بهت قول میدهم دیگر اینکارو نکنم توبه توبه

خدایم...
قسم میخورم که تا آخرین لحظه ی مرگم
این گناه و انجام ندم....
خدایم منو ببخش
من بنده ی خوبی نبودم برات
اما همیشه دوست داشتن بهترین بندهدهات باشم و ارتباطم باهات خیلی عالی باشه...
دوست دارم
منو ببخش
کمکم کن که روی توبه و حرفم بمونم و دیگه شرمنده نشم با تمام وجودم سعی میکنم دیگه تکرارش نکنم بخشنده ی مهربانم..
خدایم
توبه ی این بنده ی روسیاهت را قبول کن
...

خدایا‌خودت دیدی از وقتی که توبه کردم دست به این کار زشت و ناپسند نزدم نمازم را سره وقت خواندم و حتی حجابمم درست کردم . خدایا میدونم که حدود دو یا سه بار توبه کردم و توبم رو شکوندم اما این دفعه به جون خودم و خودت قسم میخورم که دیگه این کارو نکنم تو بزرگی و مهربونی و ما ناعقلی می کنیم و دوباره این کار رو انجام میدیم خدایا این دفعه حتی دارم برات نامه مینویسم . خدایا من نمیدونستم که این کار بد گناه کبیره است .
خدایا حتی خودت دیدی که از برنامه های مجازی هم بیرون اومدم . خدایا این دفعه دیگه قول دادم که این کار رو نکنم خدایا لطفا گناه های من را ببخش .
التماس دعا

خدایا ببخششید....

خاک تو سرم

خدا ی من به اندازه ی دنیا از کرده خود پشیمانم خدا تورو به عظمتت قسم منو ببخش غلط کردم نادانی کردم تو بزرگی کن به حق پنج تن منو ببخش وابرومو حفظ کن پیش خودت که آبروی نداریم به ابرو 12 امام منو ببخش و کمک کن .خداوندا غیر تو من کسی رو ندارم به دادم برس

خدااااایا همه مارو ببخش خواهش میکنیم که گناهانمونو ببخش تا در عاقبت دنیا و زندگی آخرتمون تاثیر نذاره

خدایا...
نمیدونستم گناهه.
کمکم کن خودم باشم همون کسی ک همه دوسش داشتن همونی ک دومی نداشت همونی ک همه بهش حسودی میکردن و میکنن.
خدایا...توروخدا منو ببخش
اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

اگه خدا ببخشد خیلی خوبه من که نااميدم میخوام خودکشی کنم

خودکشی خودش گناهی بزرگ است،خداوند بخشنده است،ناامید نشو از لطف خدا ،هربار هم که توبه شکستی دوباره استغفار کن و برگرد سمت خالق،خداوند خیلی مهربونه کمکت میکنه و میبخشه...

این دیگ چه کاریه این جوری ک بدتره

من یه مدت گناهی رو پشت سر هم مرتکب میشدم
الان واقعا تصمیم به ترک آون گرفتم و در درگاه خداوند متعال طلب آمرزش میکنم.
خدایا خیلی در برابر تو شرمنده ام که بنده خوبی برات نبودم منو ببخش.

خدایا میدونم خیلی بزرگیو من خیییلی کوجیک
ولی توروخدابه منم کمک کن
به همه کسایی که اینجا ازت کمک خواستن کمک کن
هممونو دوباره به خودت نزدیک کن
اشتباه کردم ببخشید پشیمونم
التماس دعا

من یه جوون 18 ساله ام
امسال کنکور دارم تا الان با اینکه میخونم ولی برا همین موضوع نتیجه نمیگیرم
چن بار توبه کردم نشده
ولی اینبار قسم میخورم اینجا که یادم بمونه
4 ماه تا کنکور مونده دیگه اینکارو نمیکنم تا اخر عمرم اینجا توبه میکنم خدای من ببخشم
خدایا کاری کن 4 ماه دیگه میام با رتبه 3 رقمی این کامنتو ببینم
به جون خودت توبه میکنم همین لحظه فقط نجاتم بده
برام دعا کنین...

خدا خیلی بزرگه.
انشالا که همه بنده هاشو میبخشه.
بعضی وقتا از این میترسم که خدا منو به حال خودم ول کنه.خدایا عاشقتم.
همه کسانی رو که اسیر شهوت و نفسشون هستن رو ببخش مخصوصا خودم رو.

سلام من خیلی دچار این گنا میشدم تقریبا هر یه هفته یا دوهفتهانحام میدادم.انگار دست خودم نبود . میدونستم کار خوبی نیست اما نمیشد. بالاخره یه بار تصمیم گرفتم واقعا انجامش ندم
حدودا سه ماه بود ک انجامش ندادم. اما امروز دوباره بعد سه ماه انجام دادم . واقعا از دست خودم عصبی ام . میخام نباشم تو ابن دنیا . هردفه از خدا میخام ببخشتم و باز انجام میدم . ب خدا گفتم اگ دوباره انجامش بدم خوشبختی مو ازم بگیر. بنظرتون ممکنه خدا منو نبخشه ایندفه و ازم بگیره خوشبختی مو؟

سلام.نفس مثل اسب رام نشده است.اگرافسارش رو تودستت بگیری,میتونی کنترلش کنی.امااگر کنترل ازدستت خارج شه اون اسب جولان میده وتو زمین میخوری

خدایا خواهش میکنم خواهش میکنم منو ببخش فقط یک بار دیگر فقط ۱ بار دیگر........ازخدا هر چیرزی خواستم داده ولی من بی انصاف من بی انصاف بازم این را تکرار کردم بچه ها خواهش میکنم خواهش میکنم خواهش میکنم از ته دل برام دعا کنید دیگه این کار رو نکنم

منم خستم از این کار
خدا خیلیی کمکم کرده
دارم داغووون میشم که چرا ادم نمیشم
خدا مگه چقد صبر داره
ینی میشه ایندفه هم منو ببخشه
خدایا کمکم کن
میدونم بدم ولی تو که غفارالذنوبی تو که ستارالعیوبی تو که توبه پذیری
از من گناهکار بپذیرر و یاریم کن خدایا تو اگه کمکم نکنی کجا برم؟!!:((ازت خواهش میکنم نگهدارم نذار سمت گناه برم

خدایا دراین شب سرد اول تمام مخاطبان و بعد من رو در این راه و کار پیروز و موفق گردان(بهمن 1395)

خدا خیلی مهربونی اما فک نکنم ایندفعه منو ببخشی
خدایا قبول دارم زیر قولم زدم اما این بار دارم برات نامه مینویسم کلاس سومم سال دیه کنکور دارم خدایا خودت کمکم کن این کار کسافتو رهاش کنم
خدایا یعنی میبخشی منو
خودت تو قران اوردی تا سه بار ازمون روی بر میگردونی اما بازم میبخشیمون ای خدا خیلی بنده بدی بودم اما میخام واقعا ترک کنم البته به کمک خودت
بازم راضبم به رضای تو دستمو بگیر تا از این چاه لعنتی بیام بیرون

خدایا دیگه از خودم خسته شدم،تا کی بی حالی ،تا کی افسردگی،منی که معدلم ۱۹/۹۳ بود الان سال سومی هست که دارم کنکور میدم
همش هم به خاطر همین گناه لعنتیه که تمرکزم میگیره
دیگه بسه
خدایا این یار میخوام توبه کنم،اونم جدی و محکم تا کنکور بخونم
بچه ها واسم دعا کنید
از امروز تا کنور ۱۷۰ روز مونده از همین امروز شروع میکنم به درس خوندن و پای بندی به توبه رو
الهی به امید تو
خدایا من جز تو کسی ندارم خودت یاریم کن
بازهم الهی به امید تو که امید به تو آرام بخش
دلم هست

تلاشت رو ادامه بده خدا دستت رو میگیره

خدایا میشه منو ببخشی؟ من تا پای جونم وایمیسم که دیگه عهد نشکنم...کمکم میکنی؟

خدایا تورو به آقا اباعبدا... قسم منو ببخش

حس میکنم نعوذبالله خدا رو مسخره کردم، توبه تکرار، توبه تکرار .....چند وقت پیش حدیثی به گوشم خورد با این مضمون؛ که حضرت زهرا چندگروه رو هیچ وقت نمیبخشه، یکی کسانی که در کوچه بنی هاشم حضرت زهرا رو کتک زدن و مادر رو شهید کردن و یکی هم کسانی که به گناه خود ارضایی مبتلا هستند! یعنی این دو گناه در یک سطح هستند! سیلی زدن به صورت حضرت زهرا و ارتکاب این گناه شنیع! خدایا منو ببخش ... چی می تونم بگم؟ غلط کردم...

از خودم حالم ب هم میخوره از بچگی این کارو کردم هجده سالمه تازه فهمیدم ک این چ کار بدیه دو بار توبه کردمو بازم شکستم دیکه روم نمیشه بگم خدایا منو ببخش منو ب راه راست هدایت کندنزار این عمل قبیحو انجام بدم خدایا تورو ب بزرگیت قسم کمکم کن از خودم متنفرم

من مثل تو بودم ولی از همین الان توبه کردم

سلام به هر کسی که این متن رو میخونه من خیلی گناه کردم سنی هم ندارم هنوز جوونم فقط اینو میدونم که بجور در گناه غرق شدم چکار کنم به که پناه ببرم ای خدا ازدلم خبر داری که چه شوری داره امثاله من ومن رو نجات بده

سلام.چرافک میکنی باید تو گناه غرق شی؟بیا توبه کن برا ماهم دعا کن هممون آدم شیم

عزیز سلام ، یه راه حل کلی میدم خدا گناهایی که به حق الله معروفن رو میبخشه بشرطی که توبه کنی و پشیمون باشی و طبق گفته بالا اگه دوباره مرتکب شدی بدونی خدا همیشه در رحمتش بازه . این جور گناها مثل روزه خواری و نماز دیر خوندن و... البته برای جبرانش باید کفاره بدی : از پشیمانی تا مثلا ادای نماز قضا و کفاره روزه و...
نوع دیگری از گناهان هم که حق النفس که بر خودت ظلم داشتی مثل خودارضایی و خود زنی و اعتیاد که باید تو قیامت جواب پس بدی ام بازم در رحمتش بازه قربونش برم .اینجور گناهاهم اول پشیمانی توبه و گریه و زاری . چون طرف مقابل بدن توست پس باید پاسخگو باشی . نوع آخر که خیلی شدید تر از اون دوتای دیگه است حق الناس ؛ که خدا نمی بخشه مگر با رضایت شخص مورد نظر . مثل غیبت تهمت و مال مردم خوردن و نزول و امثالشون . پروردگار نمی بخشه مگر رضایت صاحبو داشته باشی .حالا روت نمیشه بری بگی مثلا غیبتتو کردم منو ببخش ، شاید طرف نبخشه و بدترم بشه . اینجور جاها کلید شفا بخش طلب مغفرته برای اون شخص که خدا واسط و میانجی آمرزش میشه مثلا غیبت میکنی تهمت میزنی میفهمی اشتباه کردی پشیمونی
میگی خدایا فلانی که بهش تهمت زدم شاید منو نبخشه این نمازم برای اون .
اما نکته مهم اینه که پشیمون باشی و تکرار نکنی خیلی مهمه نباید تکرار کنی . هی فرت و فرت گناه کنی غیبت کنی و... بعد هی مثلا صلوات بفرستی نمیشه تاکید مجدد باید تکرار نشه و اگه شد بدونی گناه کبیره کردی و بدون غیبت حکم 36 بار زنا و چه بسا بدتر داره و ترکش اینه که تا عیب در خودت میبینی عیب دیگران رو نگو مگر در شرایط خاص . و اینکه جایی که چنین گناهی میکردن از مظلوم طرفداری کنی. ببخشین این بهترین راه حل واسه گناهای روزمره بود.
بدترین گناه شرکه که خدا نمیبخشه . شرکم امثالی داره نه فقط اینکه دو خدا بپرستی مثلا وقت عبادت و نماز تلویزیون رو به نماز ترجیح بدی این یه نو ع شرکه .
خسته نباشی خدا همه مارو بیامرزه . صلوات...

من خیلی گناه کردم از همه نوع خدایا میخوام برگردم من نادون بودم احمق بودم حالا سرم به سنگ خورده منو ببخش و بیامرز روحم تو عذابه اینو حس میکنم. اذیتم منو ببخش از این به بعد ناامیدت نمیکنم

سلام من یک جوان19ساله هستم ک خودارضایی میکردم هردفعه ک توبه میکردم میگفتم خدامهربونه میبخشه ولی نمیدونستم ک بااین کارم دارم هرلحظه ازخدادورتر و دورتر میشم نمیدونستم ک بااین کارم دارم خدارو مسخره خودم میکنم...چندین سال پیش ک توبه کردم تا دو سه سال پای توبم وایستادم ولی دوباره شروع کردم ب این کار زشتوناپسند...ازاخرین باری ک این کارو انجام دادم ی عذاب وجدان سنگین وجودمو فراگرفته انگار دارم خفه میشم...من باتمام وجودم تصمیم گرفتم ک این بیماری رو ازخودم دورش کنم...من ب عنوان شیعه امام علی(ع)نباید این کارو انجام بدم همینجا ازخداو اهل بیت میخوام تا کمک ما جوانها بکنن تاازین بیماری دوربشیم...دوست ندارم باگناهی ک انجام میدم امام زمانو زجربدم ...ب صورتشون سیلی بزنم...من الگوم حضرت زهراست...مادخترا اگ میخوایم مردی مثل علی همسرمون بشه باید خودمون زهرایی زندگی کنیم...التماس دعا

خدایا من نمیخواهم ابن ملجم مرادی باشم خدایا من هم کار بد کردم هم کار خوب خدایا میشه یه بار دیگه ببخشی؟ خدایا حساب کردی چند بار بهت دروغ گفتم؟ خدایا من شیطانی نیستم من نباید تا آخرش برم خدایا من ناامید نمیشم خدایا اگه از یزید و شمر بدتر هم بشم ناامید نمیشم خدا تو همین حال بهت قول میدم که خوب شده باشم خدایا توی همین دنیا پاکم کن و حق الناسها رو خودت ادا کن خدایا دیگه هیچی ازت نمیخوام

من هم امروز ۸دی ۱۳۹۵ توبه میکنم از همین امشب خدایا کمکم کن
بتونم نمازم رو بخونم تنبلی نکنم بهترین را فقط و فقط خواندن نمازه یا الله شروع...

خدا خودش به داد همه جوونها برسه.فقط به همه دوستان بگم.فقط منتظر ازدواج نباشيد چون اگه قبل از ازدواج پاك نشيم بعد ازدواج هم تكرارش ميكنيم.پس بهترين زمانه ترك تو مجرديه.بنظرم اون توبه اي توبه واقعيه كه تو مجردي باشه.همه در پناه دامن پاك حضرت زهرا.من هم از حضرت زهراي مرضيه كمك مبخوام.

خدایا ببخشید...

خدایا من و ببخش غلط کردم دیگه این کارو نمیکنم میدونم چندبار قول دادم ولی بازم تکرار کردم ولی خداجون من و ببخش توروخدا واسم دعا کنید

سلام مشکل همگی یه راه داره اگه روی گوشی موبایلتونه وقتی میخوابید گوشی رو توی یه اتاق دیگه دور از خودتون قرار بدید،یه تسبیح بخرید و هنگامی که وسوسه شدید شروع به ذکر خدا کنید مطمئن باشید ذکر که به هزار رسید غرایز از وجودتون می ره و یه فرشته میاد که مواظب شما باشه،هر بار که وسوسه شدید و خودتون رو کنترل کردید لذت پاکی رو تا عمق وجودتون حس کنید،اگه اندازه گناهانم تا به سقف آسمونی رسیده باشه وقتی با خلوص قلب به طرف خدا برمیگردید خداوند تمام گناههاتون رو میبخشه،الان توبه کنید و بعد از توبه حس کنید و مطمئن باشید تازه از مادر با روح پاک متولد شدید و جلوی زبان و افکار بد رو بگیرید اونوقت مانند یک فرشته عاری از کثافت و ناپاکی مبشید

من ۱۷سالمه و دیگه تا اخر عمرم دست به این کار نمیزنم.منه احمق پری شب توبمو شکوندم.توی حدیثی اومده بود کسی که خود ارضایی کنه ملعونه.منم خواسم ببینم ملعون چیه که فهمیدم چی میشه و به سرم زد که بیام درمورد این گناه تحقیق کنم که فهمیدم.به همین خداوندی خدا قسم من دیگه دست به این کار نمیزنم ایشالا خدا خودشم منو کمک کنه تا دیگه توبمو نشکونم خدا جونم خودت منو ببخش دیگه تکرار نمیکنم خدا جون غلط کردم

خدایا ببخشید دیگه تکرار نمیکنم مطمن باش بنده خوبی واست میشم

اخ خدا
من گناه کار ترین بنده تو هستم.منو ببخش .
هر چی که فکرشو بکنید بازم نمتونید به تعداد گناهان من برسید.
هر قول و قسمی که بوده دادم و خوردم
هر لطفی که فکرشو بکنید خدا به من کرده
همیشه و مه جا هوامو داشته و موفق و پیروزم کرده
و الان چیزی نمونده ک بهش قسم بخورم یا براش ارزش قایل بشم
تنها داراییم جونمه.بچها یا گناه نمکنم یا نمخوام دیگه زنده بمونم.از خود ارضایی.و رابطه با نامحرم البته فقط مجازی بوده توبه مکنم.دعا کنید توبمو نشکنم اگه شکستم برام یه فاتحه بفرستید.

خدایا من از امروز 16 شهریور قول می دهم دیگه دس به این کار های شیطانی نزنم ببخش

خدایا منم از امشب قسم می خورم دیگه دست به این کار نزنم خدایا منو ببخش اقا ابوالفضل دیگه خجالت میکشم حتی اسمتم صدا کنم منو ببخش اقاجون اقا میشه وقتی که پاک پاک شدم و دیگه اینکارو نکردم بازم منو راهی کربلا کنی اقا خیلی خستم افا داغونم کمکم کن

سلام
خیلی ناراحتم نمی دونم چه جوری باید روزقیامت در درگاه خداوند متعال بایستم وجواب بدم با اینکه زیاد هم مرتکب نشدم اما از همه می خوام تا دعا کنیم برای هم دیگه شاید خدا همه مون را بخشید

سلام.
من خیلی کم به این عمل دچار میشم. من یک مشکل اساسی با این قضیه دارم.به نظرم اگر بخوام ازدواج کنم و به واسطه ازدواج این عمل را کلا ترک کنم در حقیقت فرار از صورت مسئله هست و گناه من بخشیده نخواهد شد ، چ.ن به جای مبارزه بیشتر ، فرار کرده و به ازدواج روی اورده ام + واقعا حس میکنم اخر یک جایی کارم میلنگد و ازدواجم به شکست می انجامد.با خودم میگم اول باید پاک پاک شوی و بعدا ازدواج کنی.این فکر من از نظر اسلامی و احادیپی و منطقی چه قدر صحیح می باشد؟؟؟؟؟

با عرض سلام
مخاطب گرامی، جهت ارسال سئوال می توانید از قسمت ارسال پرسش در بالای صفحه و یا از طریق صفحه درج سوال پرسمان اقدام نمایید.

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
لطفا کد تصویری زیر را وارد نمایید (استفاده از این کد برای جلوگیری از ورود اسپم ها می باشد)
2 + 4 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .