توبه از خودارضايي

در سايت خوندم خودارضايي يکي از گناهان کبيره است و خدا عذاب دردناکي براش ديده. آیا با توبه کردن و ترک اين عادت مي توان از عذاب الهي در امان باشيم؟

حقيقت توبه، پشيماني از گناه گذشته و عزم و تصميم برعدم ارتكاب آن در آينده است.
اگر اين حالت براي كسي پيش آمد، اين نشانه توبه واقعي است و پذيرفته شدن توبه واقعي حتمي مي باشد. ليكن خيلي مهم است كه انسان استغفار و طلب بخشش از خداوند نيز بكند.
در مورد توبه از خودارضايي گفتني است: توبه از خودارضايي چيزي جز پشيمان شدن و ترك گناه و استغفار نيست، بنابراين از اين جهت نگراني خاصي وجود ندارد.
در هر صورت اگر توبه کرده ايد و مسير خود را تغيير دهيد و ديگر مرتکب اين عمل نشويد خداوند وعده مغفرت داده و ترديدي وجود ندارد که توبه شما پذيرفته مي شود. گفتني است هر گناهي قابل توبه است و خداوند خود فرموده است : ان الله يغفر الذنوب جميعا ; خداوند همه گناهان را مي آمرزد و بلكه فرموده ان الله يحب التوابين و يحب المتطهرين. خداوند توبه و تطهير كنندگان را دوست دارد.
در برخى موارد مانند غيبت و تهمت طلب رضايت از غيبت شونده نيز در صورت امكان لازم است، ولى در مورد گناهانى همچون زنا و...، پشيمانى واقعي، تصميم بر عدم تكرار و طلب مغفرت از خداوند براى توبه كافى است.
شرايط پذيرش توبه:
ابو حامد غزالى در كتاب احياء چنين مى‏گويد : اگر معنى قبول را فهميده باشى شك نخواهى داشت كه هر توبه صحيحى پذيرفته و مقبول است. كسانى كه به نور بصيرت مى‏بينند، و از انوار قرآن مدد مى‏گيرند، مى‏دانند كه هر قلب سليمى مقبول خدا و در آخرت در جوار او بهره‏مند از نعمت اوست، و آمادگى دارد كه با چشم خود به وجه اللّه بنگرد. و مى‏دانند كه قلب در اصل، سليم آفريده شده است زيرا هر نوزادى با فطرت خدا پرستى آفريده مى‏شود امّا آن سلامت توسط كدورتى كه گرد و غبار گناهان بر آن ايجاد مى‏كنند از دست مى‏رود . و مى‏دانند كه آتش ندامت اين كدورت و غبار را از بين مى‏برد و نور حسنه ظلمت سيئة را از بين مي برد .
ظلمت معاصى طاقت مقابله با نور حسنات را ندارد، همچنان كه ظلمت شب در مقابل نور روز، و همچنانكه كدورت چرك در مقابل سفيدى صابون .
همانطور كه اگر انسان با لباسى كه در تن دارد دست به كارهاى پست بزند لباسش كثيف مى‏شود، و چون آن را با آب گرم و صابون بشويد پاكيزه مى‏شود، بكار بردن قلب در شهوات، آن را كثيف مى‏كند و چون آن را با آب اشك و آتش ندامت بشويد پاكيزه و طاهر خواهد شد، و هر قلبى پاكيزه و طاهر شد مقبول است، مگر آن كه چرك، چنان در طول زمان متراكم شود كه در متن لباس نفوذ كند. كه در اين صورت صابون قادر به دفع و ازاله آن نيست. گناهان نيز اين چنينند كه چون بر قلب متراكم شوند، و لايه‏اى از پليدى تشكيل دهند، ديگر راه بازگشت و توبه وجود ندارد .
گاهى انسان با زبان مى‏گويد توبه كردم ولى به لباسشويى مى‏ماند كه با زبان بگويد لباس را شستم و وارد عمل نشود، همانطور كه اين كلام لباس را تميز نمى‏كند و نمى‏تواند صفت موجود در آن را عوض كند، مگر ضد آن صفت را در آن ايجاد نمايد، آن كلام هم باعث سفيدى قلب نمى‏شود.
قرآن مجيد مى‏فرمايد: «و هُو الّذِى يقْبل التّوبه عن عِبادِه» او كسي است كه توبه را از بندگان خود مي پذيرد.(42: 25).
و مى‏فرمايد: «غافِرِ الذّنْبِ وَ قابِلِ التَّوبِ» خداي متعال بخشنده گناهان و توبه پذير است(40: 3).
امام باقر عليه السلام به محمد بن مسلم چنين مى‏فرمايد: وقتى كه مؤمن توبه مى‏كند، گناهان قبل از توبه‏اش بخشيده مى‏شود، پس او بايد براى بعد از توبه عمل كند. ولى آگاه باشيد بخدا قسم اين مزيت فقط براى اهل ايمان است .
راوى مى‏گويد: عرض كردم اگر بعد از توبه و استغفار گناه كرد و آنگاه دوباره توبه نمود چه؟ فرمود: آيا گمان مى‏كنى اگر بنده مؤمن از گناه خود پشيمان شود و استغفار و توبه كند خدا توبه‏اش را نمى‏پذيرد؟ عرض كردم: او چندين بار اين كار را كرده، گناه مى‏كند سپس توبه و استغفار مى‏نمايد .
فرمود: هر گاه بنده با توبه و استغفار برگردد خدا با مغفرت و بخشش بر مى‏گردد، خدا بخشنده و مهربان است، توبه را مى‏پذيرد، و سيئات را مى‏بخشد .
امام صادق عليه السلام فرمود: گاهى انسان گناهى مى‏كند و خدا به خاطر آن گناه او را به بهشت مى‏برد .
عرض شد: آيا خدا به خاطر گناه او را به بهشت مى‏برد؟
بله او گناهى مى‏كند ولى هميشه از آن گناه بيمناك، و بر نفس خود غضبناك است، خدا هم او را مى‏بخشد و داخل بهشت مى‏كند . البته بايد دانست توبه براى كسانى نيست كه تمام عمر بدى مى‏كنند تا زمانى كه يكى از آنها را مرگ فرا مى‏گيرد، در آن حال مى‏گويد: الان توبه كردم (نساء، آيه 18).

برای مطالعه بیشتر ر.ک منابع داخلی پرسمان:
http://www.moshavereh.porsemani.ir/term30
http://porseman.org/showarticle.aspx?id=259
http://porseman.org/showarticle.aspx?id=62

براي مطالعه بيشتر ر.ک منابع اخلاقي:
-گناه شناسي/ محسن قرائتي.
-گناهان كبيره/ شهيد دستغيب.
- شهيد دستغيب، قيامت و قرآن (تفسير سوره طور).
- مقالات, استاد محمد شجاعي.
- ترجمه جامع السعادات، مرحوم نراقي.
- ترجمه الاخلاق، مرحوم شبر.
- نقطه هاي آغاز در اخلاق، مهدوي کني.

دیدگاه ها

یا امام زمان یا امام رضا یا خدا.به خدا قسم دیگه نمیکنم.قول میدم.خاک تو سرم بشه.خدایا توبه میکنم.توبه میکنم برای هزارمین بار ولی دیگه اخرین توبه ام است.به امام رضا که این همه دوسش دارم قسم دادم.خدایاببخش بنده ات رو.۱۵ اسفند۹۶.

لعنت خدا بر شیطان رجیم
لعنت
لعنت
که باعث شکستن توبه آدم میشه...

سلام خدا.منم خجالت نمیکشم و حرفم رو میزنم واقعا پشیمونم میبخشی منو منی که گناه زیاد کردم
از امروز قول شرف میدم که دیگه گناه نکنم.....

ببخش

ببخش اگر دوباره کردم منو بکش

من هم بعد از35 سال راه اشتباه توبه میکنم خدایا من هم بعد از این همه لطف مهربانیت چگونه هنوز اثرار به گناه دارم خدایا به لطف و بزرگیت مرا ببخش. آمین

من بعد از 30 سال توبه میکنم خدایا من هم به حق همین جوانان پاک منم از توبه کننده گان قبول بفرما امین
آمین یا رب العالمین

سلام دوستان من هم چند سالی هست الوده هستم بار ها توبه کرده ام اما... نمیدونم امام زمان از دستم چی میکشن... چقدر اقامون غریبه... من هم همین الان واقعا واقعا تصمیم میگیرم امروز 8 اسفند 96 ساعت 6:30 دیگه این عمل رو انجام ندم بیایم یه قراری با هم بذاریم که برای همه کسانی که عزم بر ترک هر گناهی دارن دعا کنیم... خدایا تو همین دنیا تمام و کمال ما رو پاک کن...

سلام دوستای خوبم انقده گشتم تا آخرش راه ترکشو پیدا کردم..... الان چندماه میگذره که پاک پاکم..اونم فقط با یه روش...روش نذر کردن....با خودم عهد کردم که اولین باری که رفتم خودارضایی کردم پنجاه هزار تومن بدم فقرا...بار دوم این جریمه دو برابر میشه و میشه مثلا صد تومن....حتی با وجود داشتن فضای لازم و فیلتر شکن و همه چی،اصلا سراغ این عمل نرفتم.با خودم گفتم که سراغشم رفتی اشکال نداره ولی فقط باید نذرتو ادا کنی... هر وقت افکار خودارضایی به ذهنم میاد ،با خودم میگم که دو دقه لذت خودارضایی، ارزش پرداخت پنجاه هزار تومن پول رو نداره پس سراغش نمیرم.این روشو امتحان کنید.شاید شما هم مثل من و چند تا از دوستام تونستید.ما تونستیم شما هم میتونید.مطمئنم

خدایا تو رو قسم میدم به پنج تن.
خدا یا منو ببخش
من پشیمانم،پشیمانم،پشیمانم
یه فرصت دیگه به من بده
قول جبران میدم
جبران میکنم
ای خدااااااااا
تو ناامید نکن منو

یا فاطمه زهرا س

خدا جونم منو ببخش که تو این روز این کار کردم من کنکور دارم بجای اینکه درس بخونم این کار میکنم از امروز اینکار نمی کنم خودتم بهم کمک کن
از امروز دیگر نه این کار می کنم ن تنبلی تو درس خدا کمکم کن

منم مثل همه ی شما ها امروز روز فوت (شهادت )حضرت زهرا بی بی بی دو عالم دیگه توبه می کنم دست به چنین کاری نزنم برای من هم دعا کنید

سلام خداا جون
من همون بنده گناه کارتم که هزار بار بهت قول داده که این کار کثیف و تکرار نکنه
اما من گنهکار باز زدم زیر قولم
اما از اونجایی که خودت گفتی در های توبه همیشه بازه،من اومدم،
اوندم با تو دوباره معامله کنم خدااااا جووون
صد بار اگه توبه شکستی باز آی..........این در گه ما درگه نومیدی نیست

من امروز ۳۰بهمن ۹۶ به فاطمه زهرا قول میدم دیگه این گناه و تکرار نکنم
قول میدم

متاسفم،بابت همه چی بابت تک تک گناهای خواسته وناخواستم
جبران میکنم
من ادم بااراده ایم،پس ترک میکنم هرکارناپسندی رو ویه زندگی فوق العاده رومیسازم باهمتم ومهربونی ویاری تو
ممنون ب خاطرتمام نعمتات
دمت گرم ب شرفم قسم ک همه تلاشم واسه خواسته هام میکنم وواسه جبران...

خدایا من در روز ۲۵بهمن در ساعت ۱۰:۵۸قول میدهم ک این گناه کبیره را ترک کنم...خدایا از رحمتت ناامید نمیشم هرچند اونقد پرو هستم ک بازم بیام بسمتت..خدایا کمکم کن...خدایا خسته شدم بخداااا خسته شدم...دلم میخاد مث ی ادم عادی ک اصن بویی از این گناه نبرده زندگی کنم...خدایا تورو ب خودت قسم کمکم کن...من از همی الان توبه میکنم ک دیگه هیچوقت سمتش نرم...چون رضایت تو توش نی...میخام ازین ب بعد بهم افتخار کنی...دوستت دارم خداجونم

بیست و دو بهمن
توبه حقیقی..

قول میدم بهت خدا قول میدم
برام دعا کنید تورو امام حسین برام دعا کنید

منم بارها توبه کردم و شکستم واقعا شرمنده ام و از خودم بدم میاد این گناه از بچگی با من بوده وقتی که حتی نمیدونستم چیه , نمازمو میخونم اما اصلا روی دعا کردن ندارم روی اینکه از خدا چیزی بخوام رو ندارم خدایا خودت به دادم برس میدونی چقدر آروزمه آدم پاک و خوبی باشم خودت میدونی چقدر سعی میکنم که کسی رو نرنجونم و انسان خوبی باشم پس کمکم کن از شر این گناه لعنتی راحت بشم, من برای همه ی کسایی که اینجا کامنت گذاشتن دعا میکنم چون میدونم همگی بیزاریم از این گناه و دلمون به رحمت و بخشش خدا خوشه ....

ديگه خسته شدم
خدايا به خودت قسم نميخوام اينكارو بكنم
هزاااااااو بار توبمو شكستم
ديگه فك ميكنم قبولم نميكني
فك ميكنم از داشتن بنده ايي مثه من خجالت ميكشي
دلم ميخواد بميرم
دلم ميخواد از رو زمينت پاك شم
خداااا
دلم نميخواد ازم رو برگردوني
من فقط تو رو دارم
من بدون تو تنها و بدبختم
ميدونم خيلي بدم
ميدونم انقدر گناه كردم كه كثافت همه وجردمو گرفته
ولي بازم جز تو هيشكي رو ندارم
نذار تو اين كثافت بمونم
يبار ديگه توبمو قبول كن
يبار ديگه ققط

منم مث شما از بچگی این کارو انجام دادم از وقتی یادمه خودارضایی کردم.بارها و بارها توبه کردم حتی زیارت امام رضا رفتم تو حرم توبه کردم و ازش خواستم یه همسر خوب نصیبم کنه...ولی بازززز تکرار کردم...الان طوریه که روزی چند بار این کارو انجام میدم.هر روز توبه میکنم و روز بعد تکرار..نمیدونم دیگه به توبه کردنم اعتمادی ندارم.چرا خدا یه همسری نصیبم نمیکنه.بارها ازش خواهش کردم که کمکم کنه ازدواج کنم.انگار خدا منو فراموش کرده.میدونم کار بدیه..اول ایام فاطمیه حضرت زهرا را قسم دادم که کمکم کنه..ولی باز تکرار کردم..خسته شدم.بی انگیزه شدم.دوست دارم ازدواج کنم مث بقیه ادما.من ادم بدی نیستم.تو جامعه خیلی هم با شخصیتم.درد من تنهاییه.فقط میخوام ازدواج کنم.بارها و بارها دعا کردم برا ازدواج ولی خدا جوابمو نمیده...امروز و این لحضه به حضرت زهرا قسم اومدم توبه کنم.شمارو به خدا شما رو به حضرت زهرا قسم میدم برام دعا کنید که ازدواج کنم و دیگه هرگز خودارضایی نکنم...

خدایا هزار بار می خوانم و می خوانم که این عمل حرام است چه فایده که هزار و یک بار توبه میشکنم و هربار تو با آغوش باز پس از توبه منه رو سیاه رو میبخشی میدانم گناهکارم ولی کم نمی آورم اما تو ببخش خدایا دستت را بر سرم بکش ای رحیم ای کسی که گناهم رو پوشاندی این بار اگر میشود گناهم را باز بپوشان باز ببخش که به غیر از تو هیچ کس را ندارم خداوندا به سوی تو برمی گردم پروردگارا توبه

امروز 10 بهمن من توبه میکنم

خداییییااا از بچگی این عادت حیلی زشت همراهم بود ولی دیگه بسه واقعااا میدونم زشته ولی همین چن گقت پیش فهمیدم که گناه کبیرس و حق الله و حق النفسه
یه سریم تصمیم به ترک گرفتم ولی امروز دوباره شکستمش
قول قول قول قول قول میدم امروز 8بهمن دیگه هیچ وقتتت تکرار نمیکنم
خدایا خواهشا کمکم کن
تو که از دلم با خبری و میدونی چقد پشیمونم

خدا منو ببخش.

خدایا خدایا خدایا خواهش میکنیم خوااااااااااااااااااااااهش میککککککککنم منو ببخش ببببخش بببببببخش تو دیگه حرف منو قبول نداری خودم میدونم چون هزار بار زیر حرررررفم زدم خدایا خدایا یه فرصت دیگه بده خووووووااااااههههههشششششش میکنم خواهش میکنم منو رها نکن من بدون توخیلی احسان بدبختی میکنم خدایا فقط یه فرصت دیگه .... من امروز96/11/6توبه میکنم دیگه این کار کثثثثثثثافت رو انجام ندم .امید وارم دییییییگه انجام ندم اااااه .خدایا ببخشید خدایا کمکم کن خدایا کمکم کن خدایا کمکم کن خدایا کمکم کن کمکم کن کمکم کن کمکم کن کمکم کن کمکم کن کمکم کن

خدایا 3ماه بود دست از این کار برداشته بودم ولی امروز نتونستم خودت کمک کن توبه کنم...

خدااایاجونممم من امروز۱ دی توبه میکنم که دیگ دست به این کارکثیف نزنم خداایا توام کمکم که دیگ اینکارو نکنممم.خدااا جونم ناامیدم نکن و کمکم کن ومنو ببخش منو ببخش منو ببخش منوببخش خداااااا

خدا منو ببخش

خدایاخودت منو ببخش

منم مثه همه شما ها بودم و از خودم خیلی بدم میاد خیلیییی .
بعضی وقتا به خودم میگم خجالت بکش که خدا اینقدر بخشندس ولی تو از فضل خدا سوءاستفاده میکنی
خدایا این دفعه جلوی تمام این دوستانم که مثل خودم هستند از تو طلب مغفرت میکنم .و امیدوارم که منو ببخشی
امیدوارم همسرانی که د اختیار ما قرار میدی مثله ما نباشن الهیییییی آمین
من برای پاک بودن شما ها و اینکه بتونید به صورت واقعی توبه تونو نگه دارید هم دعا میکنم .خودمم2 سال بود نکرده بودم ولی واقعا خیلی بهم فشار اومد ولی ناخواسته بود و پشیمونم که چرا بعد این همه وقت توبه مو شکستم.از سایت خوبتونم ممنونم که منو نسبت به توبه دوباره سرد نکرد بلکه باعث شد بیشتر از قبل عزممو جزم کنم

خدایاا ..خیلی وقته قهری ..کمکم کن جز تو کسی نمیتونه

من از اول راهنمایی این کاربد رو انجام میدم ولی حدود یک سال هست که فهمیدم گناه هست خدایا تو رو به خداییت قسم میدم به من کمک کن کمک کن که من بتونم به راه راست هدایت شم خدایا غلط کردم چندین بار عهد شکنی کردم ولی این بار امیدوارم که همچین غلطی نکنم خدایا کمکم کن

سلام خداجونم من ازبچگی این عادت و داشتم تمام موقعیت هاموبخاطراین عمل زشت ازدست دادم دیگه ازاین عمل زشت خسته شدم بارها توبه کردم امابازتوبموشکستم اما این بار فرق میکنه فهمیدم چه عوارضی داره تورابه فاطمه زهراکمکم کن ومراببخش

خدایا میدونم خیلی گناهکارم چند بار توبه کردم که اینکارو نکنم ولی توبه شکستم خدایا کموم کن تا با توسل به اعمه دیگه اینکارو نکنم

من امروز 24 ابان توبه میکنم برای بار اخر و قول میدم دیگه سمت همچین عملی نرم خدایا کمکم کن

خدایا هزار بار توبه کردم و برگشتم خسته شدم از خودم نا امیدم نکن یه نشونه دیگه از رحمتت نشونم بده قول میدم بار اخری بود که توبمو شکستم فقط یه بار دیگه محبتتو نشونم بده رو سیام

خدایا غلط کردم
میدونم زیاد گناه کردم
ولی
...

خدایا من خیلی خیلی بارها توبه کردم ولی اشتباه کردم و توبه ام رو شکستم
تورو به امام زمان قسم میدم به امام حسین قسم میدم الان که محرمه
منو ببخش
اگه بخشیدی بهم یه نشونه بده
قول میدم تمام واجباتمو انجام بدم فقط تو یه نشونه بده بهم

خدایا.یا غفور الرحیم به بزرگیت قسمت میدهم.تورا به جان حضرت زینت قسمت میدهم.فقط فقط یک فرصت دیگه بهم بده به جون امام رضا به خدا اینکارو نمیکنم.تورا به بزرگی این ماه ماه محرم قسمت میدهم من قول میدهم دیگه اینکارو نکنم.میدونم هزاران بار قول دادم و شکستم ولی اینبار فرق میکنه.خیلی فرق میکنه.اولین روز محرم۹۶ من قول میدم دیگه اینکارو تکرار نکنم.خودم هم خسته شدم.شرمنده تم.به امام حسین به حضرت ابوالفضل قسمت میدم.ببخش منو.فقط یه بار دیگه اغوشت رو برام باز کن.فقط یه بار دیگه دوسم داشته باش.نادانم میدونم.یه بار دیگه به بنده ات فرصت بده.یا غفورالرحیم.بهت قول میدم قسمت میدم.قول میدم و به عهدم وفادارم.توهم به عهدت وفادار باش ونذرم رو به حضرت زینت در این ماه پرعظمت قبول کن که بنده ات بدجوری پشیمونه.بدجوری.به خدا قول میدم به خداقول میدم.به خدا

يا امام رضا من تو رو دارم ...
كمكم كن...

یا صاحب الزمان پدر مهربان!
در این غدیر با تو عهد می بندم تا دگر این گناه را مرتکب نشوم ٫
خدایا غلط کردم

ببا از این گناه خسته شدیم باو تا کی تا چ وقت هر روز هر ساعت و هر ثانیه طلب بخشش تا چ وقت؟؟؟خسته شدیم از این گناه کثافط ای کاش از اول نکرده بودم ولی ان وقت من نمیددنستم گناه هست هی انجام میدادم خدایا به دادم برس دست مرا بگیر و از این محیط منو بکش بیرون خواهش میکنم با تو بودن خیلی خوب است حس ارامش عجیبی دست میدهد از الان توبه کردم و از آن گناه کثیف میخوام اجتناب کنم و زدنگی سالمی داشته باشم خدا ان کسی که مرا به این گناه کشاند لعنت کند بینهایت لعنت بهش خسته شدیم باو اح عوارض جسمی این گناه خیلی بده خسته شدیم از این عوارض تا کی اه ای کاش دارویی بود حافظمو پاک کنه اه خسته شدیمممممممممممممم ای خدااااااااااااااااااااااا کمک کن ....

سلام بچه ها من حدوده 10ساله این کارزشتو انجام میدم تاسوم راهنمایی نمیدونستم گناه داره بعد که فهمیدم توبه کردم وهزاران بار توبه شکستم فوق العاده ادم پرانرژی وامیدوار ودرس خون بودم شاگرداول تاسوم بودم 4سال تلاش کردم امانتونستم این لعنتیو ترک کنم خیلی ناامیدم خیلی ناراحتم فک میکنم دیگه خدارومن حساب نمکنه منوادم محسوب نمیکنه حالم ازخودم بهم میخوره حتی ازتوبه کردنم میترسم میترسم اینبار مثه بقیه روزا بشه ازتمامممممممممم وجودممممممممم ازخدامیخام کمکم کنه تنهام نذاره یه باردیگه بهم فرصت بده قول میدم دیگه این کارزشتوانجام ندم خداااااااااااااااایا منوببخش!ببخش که اینقدرادم بیهوده ای هستم!

سلام درسته این گناهو انجام میدی اما نا امیدی از رحمت خدا خودش یه گناه خیلی خیلی بزرگ تره

خدایانمیدونم چیکارکنم دیگه خسته شدم الان با چشم گریون اینو دارم مینویسم.دارم مینویسم ک یادم باشه چقد حال بدی داشتم با این گناه.خدایا برا منی ک نمازم هم ترک نمیشه زشته این گناه.خدایا رو سیاه روسیاهم فقط یه نگاه کوچیک دیگه ازخودتو میخوام.خدایا تورا ب ۱۴معصوم پاکت قسم کمکم کن.دیگه خسته و شرمنده شدم از توبه کردن و توبه شکستن.از الان توبه میکنم به امید تو خدای مهربونم.مطمعن باش روسفیدت میکنم.

سلام
من هم مثل تعداد زیادی از شما مبتلا به این گناه کبیره هستم من هم قول میدم که دیگه این کار رو تکرار نکنم.
خدایا فقط منو ببخش. التماس میکنم.

خدایا منو ببخش بخاطره این کاره زشت و کثیفم
حالا که فهمیدم این کار چقدر بده و گناه داره واسه همیشه میزارمش کنار
خدا ببخش و کمکم کن همینجا قول میدم که دیگه سمتش نرم

خدايا به حق ارحم الراحمينت..خدايا قسمت ميدم التماست ميكنم منو ببخشي منم هربار توبه كردم و شكستمش ولي اين بار جديم به امام زمان اگر منو ببخشي بزرگترين هديه عمرمو گرفتم چند وقت ديگه تولدمه دلم ميخواد اين آخرين بار بوده باشه و با يه قلب پاك و روح تميز وارد سن جديدم بشم ميدونم منو ميبخشي...

خدایا منو به خاطر تمام گناهانم ببخش خیلی توبه کردم و میدونم با بخشش زیادت همیشه منو بخشیدی این بار هم توبه میکنم و قول میدم دیگه این گناهو تکرار نکنم
یا خدا خودت کمکم کن

خدایا میدونم که چه قدر مهربونی ...خدایا منو ببخش ...من کارای بدی از جمله خمینی که این دوستان گفتن ...خدایا بارها بهت قول دادم ..بار ها قسم خوردن ولی باز شکستم ...نمیدونم این بار قبولم میکنی دوباره بهم اطمینان میکنی یا نه ...ولی خدایا از این به بعد امروز که سوم شهریور و چند وقته دیگه تولدمه قول میدم که دیگه این کار کثیف و انجام ندم ....فقط به امید خودت

خدايا صد بار شكستم قولمو.
خدايا پشيمونم
به بزرگيت قسم پشيمونم.
همين الان همين ساعت همين امروز توبه ميكنم.
توبه ميكنم ازين كثافت . ديگه تا بميرمم سمتش نميرم فقط تو كمكم كن.
فقط بازم دوسم داشته باش ..

اینا رو که خوندم خوشحال شدم براتون میدونین چرا اینکه این حرفارو الان بزنی نه اون دنیا اینکه خدا چقدر دوستون داشته الان خوندین نه تو نامه اعمال ...
بگی ببخشید و یه پاکی واقعی و بشی همون بنده ایی که میخواد ...چه لذتی از این پاک تر و زیباتر ...
چه عطر و بویی از خدایی بودن قشنگ تر ....
عزیز است اگر بمیریم در حال زجه زدن برای اظهار توبه ...
و اینجاست که باید گفت :فتبارک...احسن الخاقین ...
تو بودی و من ندیدمت ولی یادم انداختی هستی ...
حالا من میخوام هروز نگات کنم چون فهمیدم چقد قشنگ نگاه میکنی .
دوست دارم خدا جون...
خدایا بزرگترین و قشنگترین آرزومون اینکه پاکمون کن قبل اینکه خاکمون کنی...

ارسال ديدگاه جديد

(لطفا از درج سوال در ديدگاه ها خودداري فرماييد براي طرح سوالات خود به اين آدرس مراجعه فرماييد)

محتویات این فیلد به صورت شخصی نگهداری می شود و در محلی از سایت نمایش داده نمی شود.
  • آدرس های وب و ایمیل به صورت اتوماتیک به لینک تبدیل می شوند.
  • تگ های مجاز : <a> <br> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگرافها به صورت اتوماتیک جدا سازی می شود.
  •  

 

کد امنیتی
لطفا کد تصویری زیر را وارد نمایید (استفاده از این کد برای جلوگیری از ورود اسپم ها می باشد)
2 + 10 =
دو عدد را جمع کنید و وارد کنید . به عنوان مثال 1+3 را باید 4 وارد کنید .