نزدیکی از پشت ۱۳۹۳/۰۲/۱۳ - ۴۱۳۶۵۳ بازدید

سلام من با نامزدم سکس از پشت دارم امکان دارد پرده پاره بشه ولی هیچ درد خونریزی نداشتم یه بار هم انگشتمو داخل واژن کردم دسم ب ی مانع صافی خورد بازم درد خونریزی نداشتم آیا اون پرده بود لطفا کمکم کنید من ایمیل ندارم

خواهر محترم! سوال شما نشانگر ذهنی منطقی است که به تطبیق رفتارها با چارچوبهای دینی، منطقی و روانشناختی اهمیت می‌دهد. امیدواریم راهنمای خوبی برای تصمیم گیری شما در این موضوع مهم باشیم.  در پاسخ باید عرض کنیم پارگی پرده بکارت از طریق مقعد غیر ممکن است و بهتر انگشت یا چیز دیگری در واژن وارد نکنید چون ممکن است موجب آسیب به پرده بکارت گردد .
اما بطور کلی داشتن رابطه از طریق مقعد دارای عوارض فراوانی است که در ذیل به آنها می پردازیم .
1. مهمترین عارضه ای که مجامعت از طریق مقعد برای زن دارد این است که چون لذت حقیقی جنسی برای زن از طریق مقاربت از فرج و مجرای تناسلی حاصل می شود نه از طریق مقعد، بنابراین زن دچار سرد مزاجی و بی میلی جنسی شده و در آینده نزدیک خود را موجودی می یابد که وسیله دفع شهوت شوهرش شده و خودش نباید از این عمل خدادادی لذتی ببرد.
2. از آنجا که ساختمان مقعد طوری است که ظرفیت پذیرش آلت مرد را ندارد (برخلاف واژن یا فرج که خاصیت ارتجاعی و لغزنده دارد) و هر لحظه امکان آسیب دیدگی ماهیچه حلقوی (اسفنگتر) دهانه مقعد و حتی پارگی ان وجود دارد. درنتیجه زن گرفتار درجاتی از بی اختیاری مدفوع شده و نیازمند جراحی و عوارض بعدی می شود. چون مرد در حال لذت جنسی فقط به فکر دفع شهوت خود است و حرکات بدون کنترل او هر لحظه می تواند به زن آسیب فیزیکی وارد کند.
3. مقعد محل ذخیره فضولات دستگاه گوارش (مدفوع) است که حاوی میکروبها فراوانی است. در اثر مالش و دخول آلت مرد این میکروبها می توانند وارد دستگاه تناسلی مرد شده خود و او را به عفونتهای خاصی مبتلا سازند. در حالی که مقاربت از راه واژن یا فرج چنین عوارضی به همراه ندارد.
4. مخاط مقعد بسیار ظریف و نازک است و احتمال پارگی و انتقال ویروس از طریق آن به داخل خون زیاد است و حتی یکی از علل شیوع برخی بیماری‌های مقاربتی در غرب از طریق جنسی، همجنسگرایی و مقاربت از طریق مقعد است.
5. از آنجا که دهانه مقعد دارای ماهیچه ای حلقوی است، مانند یک کش محکم دور آلت مرد را گرفته و در لحظه خروج منی مانند یک سد عمل می کند. و در اثر این عمل احتمال پس زدن منی به عقب و فشار به کیسه های منی و غده پروستات و عوارض ناشی از آن خیلی زیاد است.
6. و نکته آخر اینکه از جمله عوارض مقاربت از راه مقعد ابتلای مرد به زود انزالی در آینده است. در نتیجه نمی تواند آنگونه که باید از همبستری با همسرش لذت ببرد و بنابراین دچار سرد مزاجی شده و مشکلات روحی پیدا خواهد کرد.
7. با توجه به این که، سیستم فیزیولوژیکی زن این چنین است که لذّت حادّ و حقیقی جنسی را معمولاً از همان مجرای طبیعی و خدادادیاش (قُبُل) احساس میکند؛ از این رو با مجامعت از همان طریق طبیعی، رابطه ای دو طرفه برقرار شده و دو طرف به نحو رضایت مندی از یکدیگر لذّت میبرند؛ اما نزدیکی از «دُبُر» نمیتوان صد در صد، برآورده کننده ی حاجت روحی و جنسی زن باشد. در ادامه ی این فرآیند، زن با عدم اشباع و ارضاء میل جنسی برخورد کرده و نوعی روان پریشی در ابعادِ عصب و عاطفه پیدا میکند (حالت نورزی).. خاصه این که او در این حالت، فقط ابزاری جهت لذت بری یکسویه ی مرد قرار گرفته و نمیتواند عکس العمل مناسب آن هم با جهت گیری لذت بری متقابلِ جنسی داشته باشد.
8. در ادامه ی روند قبل، مرد همچنان به پر کردن ظرفیت جنسی خود مشغول شده و در عرض چند لحظه کوتاه به حدّ بالای کام گیری (اُرگاسمِ فعّال) میرسد و سریعاً حجم بالای شهوت را با بیرون ریختن منی، تخلیه میکند. امّا طرف مقابل، به دلیل ویژگی دیر فعّالی جنسی، هنوز در تکاپوست تا به نحوی خود را هماهنگ با مرد کرده و دستِ کم به همان اندازه که او لذّت برده، غریزه را پاسخ دهد. ولی هنوز در نیمه راه است که مرد با ریخته شدنِ سریع (و بلکه ناخواسته ی) منی به بیرون، به مرحله سرد حسیّ جنسی وارد شده و نمیتواند پاسخگوی خوبی به واکنشِ جنسی زن (که هم اینک گرمِ رابطه سازی است) باشد. در نتیجه این زن است که ناکام میماند و لذا همچنان برداشتِ زن و سهم جنسی اش کمتر از مرد خواهد بود (پس، در عین رضایت، کراهت هم باقی است. چون دیگر دل زن به این حالات خوش و آرامی نمی گیرد و به هر حال، درصدی - حتی اندک - از ضربه های روحی به سیستم عصب و اُرگانیسم زن وارد می‌شود).
9. چون دخول از قسمتِ دُبُر، توأم با محدودیّت های فیزیولوژیک مرد و زن است؛ از این رو، نیاز به شدّت و سختی از سوی مرد و لزوم اثرپذیری منفعلانه ی زن بوده و این فشار به مقعد زن، عصب های تناسلی مرد را تحریک کرده و موجب فعالیت کیسه ی منی و در آخر، انزال زودرسِ منیِ مرد میشود. مشکلِ بعدی، از هیجان افتادنِ مرد، سستی عضلات، دوگانگی مزاجِ جنسی و حتّی سردمزاجی مرد است. به عبارتی، فقط زن آسیب پذیر نخواهد بود. مرد در دراز مدت و در اثر استمرار این حالات، به نوعی حساسیّت های عصب های آلت جنسی مبتلا شده و نسبت به زودانزالی منی، ناتوان شده و ادامه ی این زودانزالی، میتواند نوعی سردمزاجی در مرد پدید آورد.
خوب است در پایان این بخش، سخنی لطیف از امام احساس و عقل بخوانیم: از امام صادق (علیه السلام) درباره آمیزش از مقعد پرسیدند. حضرت در نهایت زیبایی فرمودند: «همسرت، عروسک و عشق زندگی توست؛ پس او را با این کار اذیت مکن». (وسائل الشیعه، ج20،ص143)
موفق و سربلند باشید .

نظرات

میهمان
سلام من حواسم نبود در جریان نبودم دستمو از پشت رد کردم یه خورده خون اومدد بعد ک ترسیدم خیلی نمیدونم دلشوره بود یا نگرانی احساس کمر درد و دل درد هم گرفتم توروخدا بگین پرده بکارت پاره شده یا نه؟
پرسمان
سلام علیکم، قبل از هر چیز باید از معاینه و دستکاری خودتان پرهیز کنید تا خدای ناکرده باعث آسیب دیدگی پرده بکارت تان نگردید. برای اطمینان از چگونگی و نوع پرده بکارت تان می توانید به دکتر متخصص دیگری مراجعه کنید تا از مقدار آسیب دیدگی پرده بکارت تان مطمئن شوید. اگر مقداری پرده بکارت تان آسیب دیده باشید؛ جای هیچ گونه نگرانی نیست؛ چون آسیب دیدگی جزئی پرده بکارت برای ازدواج و برای دریافت گواهی بکارت مشکل ساز نیست.
میهمان
سلام من ۱۳سالمه من شیی رو از پشت کردم تو و کمی خون اومد پرده بکارتم پاره شده اایا توروخدا جواب بدین
پرسمان
سلام علیکم، خواهر گرامی!
برای اطمینان از چگونگی و نوع پرده بکارت تان می توانید به دکتر متخصص دیگری مراجعه کنید تا از مقدار آسیب دیدگی پرده بکارت تان مطمئن شوید. اگر مقداری پرده بکارت تان آسیب دیده باشید؛ جای هیچ گونه نگرانی نیست؛ چون آسیب دیدگی جزئی پرده بکارت برای ازدواج و برای دریافت گواهی بکارت مشکل ساز نیست.
میهمان
سلام خسته نباشید من وقتی بچه بودم ۶سالم بود روی اشیاعی افتادم و ازم خون زیادی رفت و هیچ دردی نداشتم و الان ۱۷سالمه ممکنه بهبود یافته باشه یعنی الان پرده بکارت من.سالمه لطفا کمکم کنید جوابشو پیدا کنم😢😢😢
پرسمان
سلام علیکم، با سلام و احترام حضور پرسشگر گرامی!
قبل از هر چیز باید از معاینه و دستکاری خودتان پرهیز کنید تا باعث آسیب دیدگی پرده بکارت تان نگردید. برای اطمینان از چگونگی و نوع پرده بکارت تان می توانید به دکتر متخصص دیگری مراجعه کنید تا از مقدار آسیب دیدگی پرده بکارت تان مطمئن شوید. اگر مقداری پرده بکارت تان آسیب دیده باشید؛ جای هیچ گونه نگرانی نیست؛ چون آسیب دیدگی جزئی پرده بکارت برای ازدواج و برای دریافت گواهی بکارت مشکل ساز نیست.
علاوه بر این باید توجه داشت که آسیب دیدگی پرده بکارت زمانی مشکل ساز است که بر اثر رابطه جنسی از بین رفته باشد در غیر این صورت وقتی پزشک متخصص برای تان گواهی کند که آسیب دیدگی بر اثر چه چیزی بوده است در این فرض جای نگرانی نیست.
میهمان
ایا اگر از پشت چیزی را وارد مقعد کرد ودرد بدون خون ریزی داشته باشد پرده پاره شده
پرسمان
سلام علیکم، اگر آن چیز دقیقا وارد مقعد شود بر پرده اثری ندارد ولی بعضی ها به اشتباه از پشت وارد سوراخ واژن می کنند که در این صورت احتمال پارگی بکارت وجود دارد.
میهمان
سلام من ۱۴ سالمه و با نامزدم را بطه از پشت دارم نگران بار دار شم پرده بکارتم پاره شده آیا رابطه از پشت باعث بارداری میشه خیلی نگرانم با اینکه دستم جلو گرفته بودم با دستمال و لحظه آخر هم جلو و هم عقب دستمال کسیدم تمیز بشه مایع منی نامزدم العان نزدیک پریودم هست و دست رو شکمم میزنم سفته و یا چنگ میندازم دستم یه چیزی میاد درد هیچی ندارم خیلی نگرانم بار دار شم
پرسمان
سلام علیکم، اگر شما با نامزدتان عقد شرعی و قانونی بسته اید؛ طبیعتاً با یکدیگر محرم هستید و ارتباط جنسی شما بدون اشکال است، اما ارتباط جنسی کنترل نشده می تواند منجر به بارداری ناخواسته گردد و اسباب دردسرتان شود؛ بنابراین احتمال بارداری در مورد شما وجود دارد؛ مگر اینکه از وسایل پیشگیری مطمئن ریز نظر پزشک متخصص استفاده کنید.
در حال حاضر برای پی بردن به بارداری هیچ راه مطمئنی چون استفاده از نوار تست حاملگی(Baby Check) و آزمایش خون وجود ندارد.
میهمان
سلام من با دوست پسرم از پشت سکس داشته ام و الان هیچ دردی ندارم فقط ب واژن خود دس میزنم چند لکه خون هست ایا پرده بکارت من پاره شده😞؟
پرسمان
سلام علیکم، بعضی مردها به علت عجله جنسی یا تازه کار بودن، هنگام مقاربت از پشت، آلت خود را به اشتباه وارد واژن زن می کنند و متاسفانه باعث پارگی بکارت می شوند. با توجه به آنچه نوشته اید دقیقا معلوم نیست در مورد شما چه اتفاقی رخ داده است. بهتر است به متخصص زنان مراجعه کنید تا شما را معاینه کنند و معلوم شود بکارت سالم است یا نه.
نکته دیگر این که به هیچ وجه خود را تسلیم سکس از پشت نکنید چون برای زن دارای عوارض زیر است
۱. اختمال پارگی بکارت
۲. احتمال پارگی ماهیچه حلقوی دهانه مقعد که در اثر پارگی آن تا آخر عمر ، زن دچار بی اختیاری مدفوع می شود.
۳. انتقال بیماریهای عفونی مثل ایدز ، سوزاک و سیفیلیس
۴. پارگی عروق داخلی مقعد
میهمان
سلام من دوست پسرم سکس از مقعد دارم ۱۲سالمه یه بار کردم تا ته ولی خون نیومد ولی برای دستشویی رفتن درد داشتم ولی بعد یه شب خوب شد الان دوباره میخاد بکنه ایا بزارم
پرسمان
سلام علیکم، اینکه طرف مقابل تان تقاضای رابطه جنسی با شما دارد جای تعجبی ندارد؛ چون اساساً خلقت زنان و دختران به گونه ای است که برای اکثریت قریب به اتفاق مردان جاذبه دارد و زنان و دختران جوان به طور طبیعی به خاطر بهره‌مندی از جذابیت‌‌های جنسی و زیبایی خدادادی و شور و طراوت زنانه برای بسیاری از مردان جاذبه دارند و باعث جذب آنها به خود می شوند و در تهییج شهوت و تحریک جنسی آنها نقش دارند؛ به طوری که اگر زمینه آن فراهم گردد مردان هیچ ابایی ندارند که حتی با متوسل شدن به زور و اجبار با دختران و زنان رابطه جنسی برقرار کنند و از آنان کام بگیرند؛ بنابراین همواره در خصوص مردان نامحرم، معاشرت و تعامل با آنها باید جانب احتیاط را رعایت کنید و با آنها با تکبر و غرور برخورد کنید و از برقرار رابطه دوستانه و آزاد با آنها و حتی معاشرت با آنها شدیداً پرهیز کنید تا بیماردلان در شما طمع نکنند و آسیبی متوجه شما نگردد.
به هر حال، سعی کنید هرگز در این گونه مواجهه های آسیب زا قرار نگیرید. سکس مقعدی عوارض و مشکلات متعددی دارد که علاوه بر حرمت شرعی از لحاظ پزشکی هرگز توصیه نمی شود.
میهمان
سلام من میخوام با دوست پسرم سکس داشته باشم از جلو ممکنه که به من یا پرده ام اسیب بزنه
پرسمان
سلام علیکم، از لحاظ شرعی و قانونی تا پیش از ازدواج هیچ مجوزی برای لمس بدن نامحرمان، در آغوش گرفتن، بوسیدن و دست دادن به آنها وجود ندارد و اگر کسی عمداً و با آگاهی چنین کاری را بکند، گناهکار است و باید توبه نماید. اگر چنین روابطی به رابطه جنسی ختم گردد، علاوه بر حرمت شرعی مجازات دنیوی و اخروی دارد. از نظر احکام الهی و مجازات اسلامی، مجازات چنین کاری در این دنیا در صورت عدم توبه و اثبات آن طبق موازین شرعی، صد ضربه شلاق و در مواردی قتل و اعدام است.
علاوه بر این، با برقراری رابطه جنسی، دوشیزیگی و پرده بکارت دختر از بین می رود و مشکلات و شرایط بسیار بغرنجی برای وی و خانواده اش پدید خواهد آمد.
متأسفانه چنین روابط آسیب زایی به همین ارتباط جنسی ختم نشده، بلکه عاملی برای پدید آمدن بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی و روانی نیز می شود. بهترین شاهد بر ادعای فوق مراجعه به واقعیات موجود در اجتماع است، شما درباره طلاق ها، فسادهای جنسی، اعتیاد و افسردگی ها مقداری تحقیق کنید، ببینید نقطه شروع این نابسامانی ها از کجا بوده؟ بسیاری از آنها با یک نگاه ساده یا یک ارتباط کلامی یا پیامکی کوچک با نامحرم شروع شده و به تدریج به ایجاد محبت و عشق و مشغول شدن فکر انجامیده و در انتها به قرار و مدار و... .
همان طور که در اشعار شاعران بزرگ و ضرب المثل ها آمده است: «عاقل آنست که اندیشه کند پایان را» وقتی هیچ دلیل عقلی، عرفی، شرعی و دینی برای دوستی و رابطه با جنس مخالف و برقراری روابط نامشروع جنسی وجود ندارد و علاوه بر آن آسیب های متعددی برای آن ذکر شده است، روی آوردن به چنین روابط آسیب زایی چه معنا و مفهومی دارد؟
میهمان
سلام من ۱۷سالمه ویه بار انگشتمو فرو بردم توی سوراخ پشتم
و چنددیقه بعد ۲_۳قطره ایی خون اومد ولی هیچ دردی نداشتم و دردی احساس نمیکردم توروخداکمکم کنید
بگید که آیاامکانش هست که پرده ی بکارتمو ازدست داده باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تورو خدا کمکم کنید 😔💔
پرسمان
سلام علیکم، کار بسیار خطر ناکی انجام داده اید که نباید به هیچ وجه تکرار گردد.
در مورد ذکر شده احتمالا خون مربوط به اسیب مخاط ناحیه بوده و ربطی به بکارت ندارد. نگران نباشید چون درد نداشته اید بکارت آسیب ندیده است.
میهمان
سلام من یه دختر ۱۷ ساله هستم
من با دوست پسرم رابط جنسی داشتم از پشت ماه ۴ باز انجام دادیم و اینک بعد یک سال هم بازم انجام دادیم ۳بار وقت بعض موقع ها بهم فشار میاد بکارتم پاره شد باشه ؟تروخدا جواب بدین نگرانم النم دگ باهاش نیستم کات کردیم 💔🖤
پرسمان
سلام علیکم، مقاربت مقعدی عوارض متعددی دارد.
.۱. احتمال پارگی ماهیچه حلقوی مقعد و گشاد شدن دهانه مقعد وجود دارد . این امر باعث می شود برای همیشه سوراخ مقعد نارسا شود و مدفوع از آن بی اختیار خارج گردد.
۲. احتمال پارگی عروق داخل مقعد و خونریزی
۳. انتقال عوامل عفونی و بیماری سوزاک و سفیلیس
۴. احتمال دارد مرد به هنگام فرو کردن آلت خود از عقب به داخل مقعد، به اشتباه آن را از عقب وارد واژن کند و باعث پارگی بکارت شود.
میهمان
سلام ببخشید منو دوست پسرم یک بار از پشت کرد منو بعد یک ذره خون اومد الان یعنی پرده بکارت پاره شد
پرسمان
سلام علیکم، اساساً پارگی پرده بکارت از راه مقعد وجود ندارد؛ مگر اینکه آلت تناسلی مردانه به خاطر فشار و یا هیچان ناشی از رابطه جنسی از دریچه مقعد سُر بخورد و وارد مهبل و واژن گردد که در این صورت احتمال پارگی پرده بکارت وجود دارد. ضمن اینکه بین دریچۀ مقعد با دریچه مهبل فاصله وجود دارد. پارگی پرده بکارت زمانی رخ می دهد که جسم خارجی و یا چیزی مستقیماً درون واژن و مهبل تان فرو برود و فرد بعد از آن احساس درد و خونریزی در خود مشاهده بکند، در غیر این صورت احتمال پارگی و آسیب دیدگی پرده بکارت تان وجود ندارد و جایی برای نگرانی نیست؛ البته رابطه جنسی مقعدی رابطه پرخطری است که از لحاظ پزشکی مردود است. ممکن است دریچه مقعدتان آسیب ببینید و دچار عوارض ناخوشایندی شوید.
اگر چیزی وارد مهبل تان نشده این احتمال وجود دارد خونی که شما مشاهده کرده اید به خاطر خون عادت ماهانه و یا فشاری باشد که به شما وارد شد و شما دچار لکه بینی و خونریزی شده اید.
میهمان
من با نامزدم از پشت سر رابطه داشتم وقتی که از پشت رابطه داشتم به هیچ وجه دردم نیومد و خیلیم لذت بردم آیا ممکنه باعث بارداریمب شه؟؟
پرسمان
سلام علیکم، اگر زنی رابطه جنسی مقعدی داشته باشد و آب منی مرد در داخل مقعد ریخته شود و یا نشود؛ طبیعتاً احتمال بارداری تحت هیچ شرایطی وجود ندارد، مگر اینکه مایع منی مرد به دهانه واژن سرازیر شود. البته از آنجا که بین مقعد و دهانه واژن و مهبل زنان فاصله چندانی وجود ندارد، در صورت سرازیر شدن مایع منی مرد به دهانه واژن، امکان بارداری وجود دارد.
میهمان
من با دوس پسرم رابط از پشت داشتم بعد خون اومد از عقبم بعد دو ساعت دل درد داشتم با کمر درد ایا پردم پاره شده
پرسمان
سلام علیکم، اساساً پارگی پرده بکارت از راه مقعد وجود ندارد؛ مگر اینکه آلت تناسلی مردانه به خاطر فشار و یا هیچان ناشی از رابطه جنسی از دریچه مقعد سُر بخورد و وارد مهبل و واژن گردد که در این صورت احتمال پارگی پرده بکارت وجود دارد. ضمن اینکه بین دریچۀ مقعد با دریچه مهبل فاصله وجود دارد. پارگی پرده بکارت زمانی رخ می دهد که جسم خارجی و یا چیزی مستقیماً درون واژن و مهبل تان فرو برود و فرد بعد از آن احساس درد و خونریزی در خود مشاهده بکند، در غیر این صورت احتمال پارگی و آسیب دیدگی پرده بکارت تان وجود ندارد و جایی برای نگرانی نیست.
شما بهتر از هرکس دیگری به حال خودتان آگاه هستید و می توانید تشخیص دهید که چیزی وارد مهبل تان شده است یا نه؟
میهمان
ایا شیعی وارد کنیم مقعد و درد داشته باشیم پاره شده
پرسمان
سلام علیکم، پرسشگر گرامی!
شدت آسیب دیدگی مقعد بستگی به مقدار فشاری است که به دریچه خروجی مقعد برای دخول آلت تناسلی یا شیء خارجی وارد شده و نیز تعدات دفعات رابطه بستگی دارد که از یک خراش کوچک تا ایجاد شکاف، خونریزی و زخم و پیدایش عفونت، بیرون زدگی دریچه مقعد، بواسیر، شقاق و... متغیر است.
اگر شما صرفاً درد داشته اید و خونریزی نداشته اید، طبیعتاً آسیبی متوجه مقعدتان نشده است. برفرض وجود آسیب و ایجاد زخم، معمولاً زخم های ایجاد شده در دریچه مقعد به خاطر دفع مدفوع دیرتر خوب می شوند به همین خاطر در موارد شدید لازم است موضوع را با پزشک متخصص زنان و مجاری ادراری در میان بگذارید تا چاره ای اندیشیده شود.
میهمان
سلام من دختر ۱۹ساله هستم دوس پسرم میخواهد از پشت سکس انجام بدهیم ایا خطر این رو داره که پرده پاره بشه
پرسمان
سلام علیکم، به هیچ وجه زیر بار این کار نروید. زیرا علاوره بر احتمال خطا و پارگی بکارت عوارض زیر نیز برایتان ایجاد خواهد شد.
۱. احتمال پارگی ماهیچه دهانه مقعد
۲. خونریزی مقعدی
۳. انتقال عفونتهای جنسی مانند ایدز و ...
میهمان
من از پشت رابطه داشتم ولی دل درد و واژنم درد میکنه ۱۲ساعتم بعداز رابطع از واژن خون امد الان چیکار کنم ایا پرده پاره شده
پرسمان
سلام علیکم، بهتر است به متخصص زنان مراجعه کنید تا با معاینه وضعیت سلامت بکارتتان مشخص شود. اگر دخول فقط در مقعد صورت گرفته باشد بکارتتان سالم است ولی اگر اشتباهی آلت از عقب وارد واژن شده باشد به بکارت آسیب رسیده است.
میهمان
سلام من دختر ۱۲ ساله هستم من چند ماه پیش افتابه رو تو مقعدم گذاشتم و یکم خون در اومد یعنی پردم سوراخ شد ؟؟؟ لطفا بگین چیکار کنم اگه پردم سوراخ شده اگه یکی از خانوادم بدونه منو میکشن و موقع ازدواج ایا مشخص میشه که پردم سوراخ شده ؟؟
پرسمان
سلام علیکم، اگر لوله آفتابه را دقیقا در سوراخ مقعد کرده اید خونی که آمده از داخل مقعد بوده و اشکالی ندارد و پرده سالم است و جای نگرانی ندارد. ولی اگر خون از جلو و داخل واژن آمده ، احتمالا لوله افتابه را در واژن کرده اید.
میهمان
سلام من از پشت شئ رو وارد کردم و از همون مکان دچار خونریزی خیلی خفیف شدم آیا بکارتم آسیبی دیده؟
پرسمان
سلام علیکم، شما بهتر از هرکس دیگری به حال خودتان آگاه هستید و می توانید تشخیص دهید که چیزی وارد مهبل تان شده است یا نه؟
پارگی پرده بکارت زمانی رخ می دهد که جسم خارجی و یا چیزی مستقیماً درون واژن و مهبل تان فرو برود و فرد بعد از آن احساس درد و خونریزی در خود مشاهده بکند، در غیر این صورت و در جایی که خونریزی از دریچه مقعد باشد احتمال پارگی و آسیب دیدگی پرده بکارت تان وجود ندارد و جایی برای نگرانی نیست.
میهمان
سلام من ۱۵th لمه میخرم با دختر خاله ام رابطه داشته باشم از عقب دختر خامسا دارد
پرسمان
سلام علیکم، بدون تردید، چنین روابطی آسیب ها و پیامدهای منفی متعددی در پی دارد؛ اول آسیب آن این است که شما با این کار مرتکب یکی از بزرگترین گناهان اخلاقی می شوید و از چشم خدای مهربان می افتید. دویم آسیب آن این است که شما در انتظار مجازات دنیوی و اخروی شدید آن خواهید بود. کمترین مجازات آن در این دنیا صد ضربه شلاق و در برخی موارد قتل و اعدام با سخت‌ترین شرایط است.
بی آبرویی و رسوایی خود و اطرافیان تان یکی دیگر از پیامدهای منفی چنین روابطی است. بروز جنگ و دعوا بین خانواده ها از آسیب های دیگر آن است.
از آنجا که هرگز خورشید پشت ابر پنهان نخواهد ماند باید یاد زمانی بیفتید که روابط نامشروع شما روزی آشکار شود و ننگ رسوایی و بی آبرویی بر پیشانی شما بنشیند؛ پس با ترسیم تراز نامه اخلاقی و نیز قطع همه راه ها و کانال های دسترسی ارتباط خود را با نامحرمان قطع کنید تا آسیبی متوجه و طرف مقابل تان نشود.
میهمان
سلام من پانزده ساله میخرم با دختری یازده ساله از پشت رابطه داشته باشم خطر دارد
پرسمان
سلام علیکم، بدون تردید، چنین روابطی آسیب ها و پیامدهای منفی متعددی در پی دارد؛ اول آسیب آن این است که شما با این کار مرتکب یکی از بزرگترین گناهان اخلاقی می شوید و از چشم خدای مهربان می افتید. دویم آسیب آن این است که شما در انتظار مجازات دنیوی و اخروی شدید آن خواهید بود. کمترین مجازات آن در این دنیا صد ضربه شلاق و در برخی موارد قتل و اعدام با سخت‌ترین شرایط است.
بی آبرویی و رسوایی خود و اطرافیان تان یکی دیگر از پیامدهای منفی چنین روابطی است. بروز جنگ و دعوا بین خانواده ها از آسیب های دیگر آن است.
از آنجا که هرگز خورشید پشت ابر پنهان نخواهد ماند باید یاد زمانی بیفتید که روابط نامشروع شما روزی آشکار شود و ننگ رسوایی و بی آبرویی بر پیشانی شما بنشیند؛ پس با ترسیم تراز نامه اخلاقی و نیز قطع همه راه ها و کانال های دسترسی ارتباط خود را با نامحرمان قطع کنید تا آسیبی متوجه و طرف مقابل تان نشود.
میهمان
سلام من ۱۷ سالمه ۹ماه پیش از پشت با دوست پسرم رابطه داشتم بعد از چند روز ادرارمم خود ب خود میامد الان ک ۹ ماه گذشته دلم سفت شده و یکم گنده شده احتمال داره ک پردم پاره شده باشه .. امروزم دیدم احساس میکنم پردم پارع شده میسوزه و خارش دارم سریع کمکم کنید ترو خدا
پرسمان
سلام علیکم، پرسشگر گرامی!
این مسئله را بهتر است با پزشک متخصص زنان در میان بگذارید تا مورد بررسی قرار گیرد و اقدامات لازم برای حل مشکل صورت گیرد.
میهمان
سلام
میهمان
سلام ببخشید من چندباری شیئی وارد مقعدم کردم ولی هیچ وقت لکه ی خون ندیدم آیا بکارتم سالمه یا نه ؟😔
پرسمان
سلام علیکم، در ابتدا این را بدانید که کاری که شما انجام داده اید کار بسیار خطرناکی است و ممکن است آسیب جدی به بدن و دریچه مقعدتان وارد شود.
از آنجا که بین مقعد(محل خروج مدفوع) و دهانه واژن و مهبل فاصله وجود دارد، در صورت فرو رفتن چیزی به مقعد، این کار باعث آسیب دیدگی پرده بکارت نمی شود.
میهمان
من از پشت دادم و حس میکنم گشاد شده ایا این ضرر داره چیکار کنم؟؟😔
پرسمان
سلام علیکم، مقاربت مقعدی عوارض متعددی دارد.
۱. احتمال پارگی ماهیچه حلقوی مقعد و گشاد شدن دهانه مقعد وجود دارد . این امر باعث می شود برای همیشه سوراخ مقعد نارسا شود و مدفوع از آن بی اختیار خارج گردد.
۲. احتمال پارگی عروق داخل مقعد و خونریزی
۳. انتقال عوامل عفونی و بیماری سوزاک و سفیلیس
۴. احتمال دارد مرد به هنگام فرو کردن آلت خود از عقب به داخل مقعد، به اشتباه آن را از عقب وارد واژن کند و باعث پارگی بکارت شود. کار بسیار خطرناکی انجام داده اید وبه هیچ وجه آن را تکرار نکنید که عوارض فوق گریبانگیرتان نشود.
میهمان
سلام میخواستم ببینم من از عقب کردم ولی چند روزی پشتم میسوخت میخواستم ببینم احتمال پارگی پرده وجود داره یا ن
پرسمان
سلام علیکم، مقاربت مقعدی دارای عوارض متعددی است.
۱. احتمال پارگی ماهیچه حلقوی مقعد و گشاد شدن دهانه مقعد وجود دارد . این امر باعث می شود برای همیشه سوراخ مقعد نارسا شود و مدفوع از آن بی اختیار خارج گردد.
۲. احتمال پارگی عروق داخل مقعد و خونریزی
۳. انتقال عوامل عفونی و بیماری سوزاک و سفیلیس
۴. احتمال دارد مرد به هنگام فرو کردن آلت خود از عقب به داخل مقعد، به اشتباه آن را از عقب وارد واژن کند و باعث پارگی بکارت شود.
میهمان
سلام من میخوام از پشت ی سکس داشته باشم با دوست پسرم ولی میترسم اتفاقی بیوفته اخه اولین بارمه
پرسمان
سلام علیکم، به هیچ وجه تسلیم این کار نشوید که عوارض متعددی برای شما دارد.
۱. احتمال پارگی ماهیچه حلقوی مقعد و گشاد شدن دهانه مقعد وجود دارد . این امر باعث می شود برای همیشه سوراخ مقعد نارسا شود و مدفوع از آن بی اختیار خارج گردد.
۲. احتمال پارگی عروق داخل مقعد و خونریزی
۳. انتقال عوامل عفونی و بیماری سوزاک و سفیلیس و ایدز
۴. احتمال دارد مرد به هنگام فرو کردن آلت خود از عقب به داخل مقعد، به اشتباه آن را از عقب وارد واژن کند و باعث پارگی بکارت شود.
میهمان
سلام من با نامزدم از پشت رابطه داشتم و احتمال میرود کمی متیع منی سر خورده باشد و به سمته واژن رفته باشد ایا بارداری صورت میگیرد؟نامزدم باکره است
پرسمان
سلام علیکم، بارداری زمانی صورت می گیرد که مایع منی مرد در اطراف ناحیه تناسلی و دهانه مهبل ریخته شود و مدتی در آنجا بماند و الا اگر در این نواحی ریخته نشود و یا زود شسته شود، احتمال بارداری وجود ندارد.
میهمان
سلام من ۱۸ سالمه و با نامزدم برای اولین بار رابطه مقعدی داشتیم و من یکمی خون از مقعدم دیدم و چند ساعت بعدش چند قطر خون از واژن دلیل این چیه ؟ ممکنه پرده بکارتم پاره شده باشه ؟
پرسمان
سلام علیکم، مقاربت مقعدی عوارض متعددی دارد.۱
. احتمال پارگی ماهیچه حلقوی مقعد و گشاد شدن دهانه مقعد وجود دارد . این امر باعث می شود برای همیشه سوراخ مقعد نارسا شود و مدفوع از آن بی اختیار خارج گردد.
۲. احتمال پارگی عروق داخل مقعد و خونریزی
۳. انتقال عوامل عفونی و بیماری سوزاک و سفیلیس و ایدز
۴. احتمال دارد مرد به هنگام فرو کردن آلت خود از عقب به داخل مقعد، به اشتباه آن را از عقب وارد واژن کند و باعث پارگی بکارت شود.
میهمان
من با نامزدم چند باری رابطعه مقعدی داشتم و بدون خون ریزی و مشکلی برام پیش نیومده فعلا فقط سعوالم اینکه اگ رابطه جنسی انجام ندیم از پشت به مرور زمان مقعد تنگ میشود؟
پرسمان
سلام علیکم، مقاربت مقعدی عوارض متعددی دارد.
۱. احتمال پارگی ماهیچه حلقوی مقعد و گشاد شدن دهانه مقعد وجود دارد . این امر باعث می شود برای همیشه سوراخ مقعد نارسا شود و مدفوع از آن بی اختیار خارج گردد.
۲. احتمال پارگی عروق داخل مقعد و خونریزی
۳. انتقال عوامل عفونی و بیماری سوزاک و سفیلیس
۴. احتمال دارد مرد به هنگام فرو کردن آلت خود از عقب به داخل مقعد، به اشتباه آن را از عقب وارد واژن کند و باعث پارگی بکارت شود. اگر زیاد رابطه مقعدی نداشته اید احتمال بازگشت مقعد به حالت اول خیلی زیاد است. همچنین انجام ورزش کگل در این زمینه موثر است.
میهمان
سلام من نامزدم رابطه مقعدی دارم چند باری انگشتشو داخل واژنم کرده ولی هیچ خونی دیده نشده ایا بکارتم سالمه یا ن؟
پرسمان
سلام علیکم، مقاربت مقعدی دارای عوارضی است که لازم است از آن اجتناب کننید
۱. شل شدن یا پارگی ماهیچه حلقوی مقعد
۲. نارسایی و نشت مدفوع از مقعد
۳. پارگی عروق داخل مقعد و خونریزی
۴. احتمال پارگی بکارت در اثر اشتباه در دخول
اگر بیش از یک بند انگشت وارد وازن شود احتمال آسیب بکارت وجود دارد.
میهمان
من ۲۵ سالمه و میخوام با دوست پسرم رابطه ی مقعدی داشته باشم اما فقط یک بار. آیا واسه یک بار هم باعث میشه که مقعد گشاد بشه؟
پرسمان
سلام علیکم، بله. حتی امکان پارگی عروق داخل مقعد و خونریزی و... هست . به هیچ وجه زیر بار این کار نروید. حتی در برخی موارد پارگی بکارت در اثر اشتباه مرد به علت شهوت زیاد گزارش شده است.
میهمان
با سلام نامزد بنده آلت جنسیشو از جلو وارد کرد که داخل نرفت ولی قسمت پایین زخم شده و خونریزی داشت آیا پرده بکارت از بین رفته یا نه؟
پرسمان
سلام علیکم، احتمال دارد پرده پاره شده باشد . احتمال هم دارد بافت نرم پایین لبهای فرج زخم شده باشد.
میهمان
سلام رابطه از پشت برای زن لذت بخش است
پرسمان
سلام علیکم، مقاربت مقعدی برای مرد تا حدودی لذت بخش است ولی برای زن به جز اذیت و عوارض چیزی ندارد. عوارض مقاربت مقعدی برای زن عبارتند از
۱. شل شدن ماهیچه حلقوی مقعد و نشت مدفوع
۲. چارگی ماهیچه فوق
۳. پارگی عروق داخلی مقعد و خونریزی
۴. انتقال عفونتهای جنسی مثل ایدز و ...
میهمان
سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم میخواستم ببینم که من فقط یه بار از مقعد رابطه داشتم اونم در حد پنج دقیقه و هیچ خونی هم ازم نیومد آیا پرده ی بکارتم سالمه..آخه من چند باری دیدم که حلقویه و خیلی استرس دارم.الان یه سالی میشه که از این موضوع میگذره
پرسمان
سلام علیکم، با توجه به آنچه گفته اید بکارت شما سالم است . نگران نباشید.
میهمان
سلام من نامزدم شوهرم از پشت خواست من دادم ولی خیلی اذیت دارد وخونریزی میکنه ولخته خونم اومد ایا چیکار کنم تا اذیت نداشته باشه
پرسمان
سلام علیکم، مقاربت مقعدی عملی است بسیار مکروه و حتی از نظر برخی ققها اگر باعث آسیب به زن شود حرام است. در این نوع مقاربت فقط مرد لذت میبرد و فرد مفعول یعنی زن آسیب میبیند. در زن احتمال پارگی ماهیچه حلقوی مقعد و نارسایی آن برای همیشه، پارگی عروق داخل مقعد و خونریزی از ان ها وجود دارد . عفونت های مقاربتی از عوارض دیگر آن است. توصیه ما به شما این است که از شوهر خود بخواهید به مقاربت از جلو بپردازد که هم راهی طبیعی است و هم لذت بیشتر برای دو طرف دارد هم برای شما عوارضی ندارد.
اگر هم در دوران عقد به سر می برید و نمی توانید دخول از جلو داشته باشید از او بخواهید با مالش الت ش به ظاهر فرج شما ارضا شود و از مقاربت مقعدی دست بردارد.
میهمان
سلام من ۱۶ سالمه از مقعد شیئی رو وارد بدنم کردم دقیقا همون روز پریودم تموم شده ولی دو سه قطره خون داخل لباس زیرم دیدم احتمال پارگی پرده هست ؟
پرسمان
سلام علیکم، اگر از پشت شیئ را وارد سوراخ مقعد کرده باشید احتمال دارد دو سه قطره خون مربوط به پارگی عروق مقعد باشد. ولی گاهی از عقب شیئ در اثر ناواردی به سوراخ واژن وارد می شود در این صورت بکارت آسیب می بیند. شما فقط با معاینه می توانید مشخص کنید بکارتتان سالم است یا نه.
میهمان
سلام..یک بار رابطه مقعد داشتم و از ان مدتی گذشته است ممکن است پزشک متخصص و پزشک قانونی رابطه مقعدیم رو بدونن؟ رابطه ای که داشتم با استفاده از مواد لغزنده بوده و آسیب زیادی ندیده
پرسمان
سلام علیکم، چنین رابطه ای حرام و از گناهان بزرگ است . لازم است به درگاه خداوند متعال توبه کنید.
و اما چنین رابطه ای به وسیله متخصص یا پزشکی قانونی قابل تشخیص نیست مگر این که پارگی ماهیچه حلقوی مقعد رخ داده باشد یا نارسایی این ماهیچه را به دنبال داشته باشد.
میهمان
من از پشت با دوست پسرم داشتم هیچ خون ریزی ند اشتم اما درد داشتم ولی بعد از دو روز رفتم دسشویی همراه با مدفوعم یک قطره خون اومد ایا پرده بکارتم پاره شده؟؟
پرسمان
سلام علیکم، ۱.چنین رابطه ای حرام و از گناهان کبیره است.
۲. در اثر این رابطه عروق داخل مقعد تان پاره شده و خونریزی ناشی از آن است.
۳. سعی کنید هرگز تن به چنین اعمالی ندهید. پسرها فقط به دنبال ارضای جنسی خود هستند و شما هیچ سودی که از این کار نمی برید ، ضرر هم می کنید زیرا احتمال پارگی و گشاد شدن ماهیچه حلقوی مقعد و نارسایی همیشگی آن وجود دارد. علاوه بر این عفونت های ناحیه تناسلی مانند ایدز و ... از عوارض لواط است.
میهمان
سلام ایا کسی که با دوست دخترش رابطه از پشت داشته باشد و منی بین سورخ پشتی و واژن خالی شود امکان بارداری وجود دارد یا ن البته دختر هنوز پرده اش زده نشده یعنی وقتی دختر پرده اش زده نشده و از پشت انجام بدی و منی برسه ب واژن بارداری دارد یا ندارد
پرسمان
سلام علیکم، اگر به هیچ وجه منی وارد واژن نشود احتمال بارداری نیست. ولی اگر منی وارد واژن شود ولو زن بکارت داشته باشد احتمال بارداری هست.
میهمان
سلام‌من‌دختری‌۱۸ساله‌هستم‌چندین‌بار‌خودارضایی‌مقعدی‌داشتم‌واشیا‌های‌کلفت‌و‌‌اسیب‌زننده‌وارد‌مقعد‌خودم‌کردم‌‌ودچار‌درد‌و‌خون‌ریزی هم‌میشدم‌‌ولی‌تاحالا‌اصلا‌دستم‌به‌واژنم‌نخوردع‌‌وهیچ‌دردو‌خون‌ریزی از واژن‌نداشتم‌حالا‌میخام‌ازدواج‌کنم‌خیلی‌میترسم‌که‌شاید‌بکارتم‌پاره‌شده‌واین که‌‌‌ایا‌شوهرم‌میفهمه‌که‌مقعدم‌دچار‌تغییر‌شدع‌چون‌یکم‌شل‌‌شدع‌چیکار کنم‌تورو‌خدا‌جواب‌بدین😢
پرسمان
سلام علیکم، اگر چیزی وارد واژن خود نکرده باشید بکارت شما سالم است و نگران نباشید.
در مورد شلی مقعد نیز باید گفت همسرتان نمی تواند از ظاهر به عملکرد شما پی ببرد مگر این که خودتان خود را لو بدهید.
برای برطرف رشدن شلی مقعد تمرینات کگل را انجام دهید . نحوه انجام این تمرینات در اینترنت آمده است.

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.