کاریابی ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۳۰ بازدید

سلام وقت بخیر اقا ما چرا اینقد بدبخت هستیم چند سال کار کردیم کار بلد شدم حالا که میخایم کار برای خودمون باشه پول نداریم چه بانک چه هرکسی پول سودی میده سند ملکی میخاد اخه من اگر ملک داشتم میفروختم کارم راه مینداختم
اخه چرا هیچ زمینه ای برای من نوعی نیست که بتونم کار کنم
چرا هیچ فریاد رسی نیست
تا کی باید با هنری که داریم فقط جیب کارفرما پر کنیم
چرا به هر بانکی یا به هر شخصی اسم پول میاری میگه یا سند ملکی یا طلا بابت ضمانت اخه کجا بیارم
واقعا ما باید بدبخت زندگی کنیم بدبخت هم از این دنیا بریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خاهش میکنم جواب یه دونه از چراهای مارو بدین

پرسشگر عزیز و گرامی!
تلاش های شما برای یادگیری حرفه و هنر برای کاریابی و اشتغال و کسب روزی حلال ستودنی است، اما اگر در حال حاضر نمی توانید مستقل شوید، بهترین راه برای حل مشکل این است که با دو سه نفر از دوستان و همکاران خوب و مورد اطمینان تان شراکت کنید و یواش یواش با کسب تجربه و کسب درآمد زمینه استقلال خودتان را فراهم آورید.
یادتان باشد «بن بستی وجود ندارد؛ یا راهی خواهیم یافت و یا راهی خواهیم ساخت».

نظرات

میهمان
باعرض سلام ببخشی من میخواستم به جز شراکت کردن هیچ راهی دیگه ای نیست بعضیا. هستن توشراکت کردن هم حق طرف رو میخورن اون طرفی که کلاه سرش رفته اون وقت چکار کنه امیدوارم خدا به اینجور ادما کمک کنه خدا پشت پناهشون بشه
پرسمان
سلام علیکم، کسانی که سرمایه ای برای راه اندازی کسب و کار به صورت مستقل ندارند، به ناچار باید با یک یا چند نفر مورد اطمینان شراکت کنند تا در آینده بتوانند با هدفشان برسند؛ البته طبیعتاً باید به مسائل حقوقی شراکت آشنا باشند و مهمتر از همه با افرادی شراکت شود که باتقوا بوده و اطمینان نسبی به آنها بشود.

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.
حاصل جمع را در کادر وارد کنید